APEL O POMOC DLA POGORZELCÓW

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Narwi, zwraca się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru, który miał miejsce dnia 15 lutego 2017 roku.

Pożar strawił dorobek całego życia rodziny. W jednej chwili rodzina została pozbawiona dachu nad głowa, jak również podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.

Dlatego gorąco apelujemy i prosimy wszystkich ludzi dobrego serca, którzy chcą i mają możliwość udzielenia pomocy poszkodowanym w formie rzeczowej. Potrzebne są ubranka dla dzieci w rozmiarze (92, 98, 110, 132, 134, 152, 146), koce, pościel, ręczniki, kurtki, buty rozmiar (25, 28, 34, 35, 37), środki czystości itp.

Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać za pośrednictwem Ośrodka Pomocy Społecznej w Narwi z siedzibą przy ulicy Mickiewicza 101, do którego można dostarczyć rzeczy, które mają być przekazane poszkodowanym.

Kontakt do Ośrodka Pomocy Społecznej w Narwi: 85 681 67 42 lub 52