Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego

zaprasza Państwa do uczestnictwa w seminarium informacyjnym:

„Vademecum rynków zagranicznych - Estonia”

Data: 23 marca 2017r. (czwartek),

Miejsce: Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej ul. Zwierzyniecka 16, Białystok.

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej i naukowej z rynkiem estońskim. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i estońskiego. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Estonii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania oraz „kultura” prowadzenia biznesu. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm estońskich.

Gościem specjalnym podczas Vademecum będzie Harri Tiido, ambasador Republiki Estonii w Polsce. Vademecum organizowane jest we współpracy z Ambasadą Estonii w Polsce oraz Konsulatem Honorowym Republiki Estonii w Białymstoku.

Spotkanie poprowadzą:

Priit Masing - ekspert Ministerstwa Spraw Zagranicznych, pierwszy sekretarz Departamentu Dyplomacji Kulturalnej i Gospodarczej Estonii,

Artur Kuczmowski - prawnik, odpowiedzialny za zarządzanie biurami Kancelarii Thompson&Stein w Warszawie oraz Tallinnie. Praktyk, posiadający doświadczenie w pomocy polskim firmom w działaniach na terenie Estonii, na co dzień obsługujący estońskie firmy działające w Polsce.

Marcin Leoszko - podlaski przedsiębiorca, członek zarządu Goldenmark OÜ, prowadzący działalność w Tallinnie.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne.

Szczegółowy program Vademecum do pobrania poniżej

Więcej informacji:

Anna Wrzesińska: tel: 85 740 86 77, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Łukasz Sakowski: tel: 85 740 86 89, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rejestracja za pomocą poniższego formularza do 21.03.2017r.

 

Dokumenty do pobrania:

Szczegółowy program
Formularz zgłoszeniowy