Już 2 lipca 2017r. o godz. 17.00 na scenie w Amfiteatrze Miejskim wystąpią zespoły, z których każdy znajdzie coś dla siebie.

Wystąpią znani i lubiani przez hajnowską publiczność:

Zespoły HDK (Zespół Tańca Ludowego „Przepiórka”, Hip-Hop, taniec nowoczesny „X”, „X Mini”, „X Maluszki”, Studio Piosenki Estradowej)

Michał Skiepko (tenor) z akompaniamentem Krzysztofa Kiercula

oraz

VSHOOD
Zespół pochodzi Białegostoku. Gra współczesną muzykę basową. Mocne brzmienia, kop amen breaks, hip-hopowe flow, dżunglowa bujaka bujaka. Autorskie loopy producenckiego duo: Wikson & Mlusk! połączone z żywą perkusją Dannego Godlevskiego tworzą energetyczną i taneczną całość.
Grupa wygrała konkurs "Zrób głośniej - T-Mobile Music" i otworzyła Electronic Beats Festival w Poznaniu jako support Dizzeego Rascala i Modeselektora. Uczestniczy m.in. w festiwalu Up To Date Festiwal.
Członkowie zespołu:
Daniel Godlewski - perkusja & samplers,
Griot Groove - producenckie duo, dj's, hype,
Miss God - wsparcie wokalne

BANK
Grupa powstała w Środzie Śląskiej k. Wrocławia w 1980 roku. Pierwszy skład tworzyli muzycy wywodzący się z różnych formacji rockowych Wrocławia, Warszawy i Poznania. Obecnie grupa Bank koncertuje w starym, można powiedzieć legendarnym składzie, co jest ewenementem na polskim rynku muzycznym. Koncerty Banku oddają wierny i niepowtarzalny klimat lat 80. Są wielką ucztą dla publiczności i zespołu. Inspiracje muzyczne czerpią od Free, Genesis, U.K, Boston, Eagles, Thin Lizzy. Zespół jest autorem wielu albumów studyjnych m.in. "Jestem panem świata" (1981) - Złota Płyta 1983 r., "Ciągle ktoś mówi coś" (1983), "Gdzie mieszka czas" (2001), "Złoty pył" (2009).

KaeN (Dawid Henryk Starejki)
Raper, kick-bokser. Związany ze sceną od 2000 roku. W podziemiu wydał dwie solowe płyty: "Żyj albo umieraj" oraz "Sztuka ulicy". Jego charakterystycznym znakiem rozpoznawczym stała się czarna maska odzwierciedlająca alter ego.
28 września 2012 roku ukazał się oficjalny debiut "Od kołyski aż po grób" nakładem Prosto Label. W 2013r. wideoklip do utworu „Alter ego” otrzymał nominację do nagrody 22. Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film 2013. 14 lutego 2014 roku odbyła się premiera czwartego solowego albumu 2CD pt: "Piątek 13-go".

Niedzielnemu wieczorowi rytm nada Dj Valdi.

ZAPRASZAMY!!!

 

muz wak 2017