UWAGA!! KONKURS II NA MIKRODOTACJE DO 5 tys. zł

„PODLASKI POZARZĄDOWY FUNDUSZ MIKRODOTACJI – II edycja”

Fundacja  Forum  Inicjatyw  Rozwojowych  jako  Operator  Podlaskiego  Pozarządowego  Funduszu Mikrodotacji – II edycja wraz z Partnerem Łomżyńskim Forum Samorządowym ogłasza 2-gi nabór na  mikrodotację  w  ramach  projektu  „Podlaski  Pozarządowy  Fundusz  Mikrodotacji  –  II  edycja”. Wsparcie przeznaczone jest tylko dla młodych organizacji pozarządowych!

Projekt dofinansowany jest ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Kto może wnioskować?

Młode organizacje – organizacje w rozumieniu art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, które zostały wpisane do KRS nie wcześniej niż 30 miesięcy od dnia złożenia wniosku o mikrodotację, ponadto roczny przychód takiej organizacji za poprzedni zakończony rok obrotowy jej funkcjonowania nie może przekraczać 25 tys. zł.

Wśród dofinansowanych działań znaleźć się mogą m.in. zakup sprzętu biurowego, sprzętu związanego z merytorycznym obszarem działań organizacji, koszty adaptacji lokalu, oprogramowanie komputerowe, podniesienie kwalifikacji pracowników lub wolontariuszy, częściowe finansowanie kosztów osobowych związanych z obsługą księgową, prawną lub informatyczną oraz poszerzenie zakresu świadczonych usług.

Zasięg funduszu cały obszar województwa podlaskiego, w szczególności tzw. „białe plamy” województwa, tzn.:

  • powiat Wysokie Mazowieckie
  • region kolneński: gmina Kolno, gmina Turośń
  • region grajewski: miasto Grajewo, miasto Szczuczyn
  • powiat Łomża

Wysokość mikrodotacji:

Minimum – 1000 zł
Maksimum – 5000 zł
na projekty mieszczące się w sferach pożytku publicznego wskazanych w art. 4 UoDPPioW

Termin naboru wniosków: 01.06.2017 - 30.06.2017 (było)

Przedłużono termin naboru wniosków do 2 Konkursu: 14.07.2017

Biuro projektu:
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych
ul. Brukowa 28 lok 4, tel./fax: 85 675 00 17, tel. 509 198 202, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oddział Łomża:
ul. Farna 1, 18–400 Łomża
tel. 601 241 828, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro projektu:
Fundacja Forum Inicjatyw Rozwojowych
ul. Brukowa 28, lok. 4, 15-889 Białystok
tel./fax: (85) 675-00-17, www.fir.org.pl
oddział Łomża ul. Farna 1, 18–400 Łomża
tel. 601 241 828 
Partner:
Łomżyńskie Forum Samorządowe
pl. Stary Rynek 14, 18–400 Łomża
tel./fax: 724 551 858,
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lfs.lomza.pl