1. Stacjonarnie bez wolontariuszy: 11.2020-28.11.2020

Zbiórki w sklepach odbędą się bez udziału wolontariuszy, ale jak zawsze klienci będą mogli przekazać artykuły do koszy stojących przy kasach. Akcja została też wydłużona – potrzebującym można pomóc od 23 do 28 listopada w 145 sklepach w województwie podlaskim. W zbiórce bierze udział 43 organizacje charytatywne z 14 miast.

  1. Sklep online: 11.2020-05.12.2020

 W tym roku sytuacja jest wyjątkowa – pandemia sprawiła, że nie możemy zorganizować akcji z wolontariuszami dlatego powstał: charytatywny sklep:>>  https://zbiorkazywnosci.pl/ Nie ma w nim prawdziwych produktów, ale jest za to coś ogromnie ważnego: szansa na uratowanie czyichś Świąt! Wystarczy kupić wirtualny koszyk z produktami. Przed dokonaniem zapłaty należy wybrać Stowarzyszenie Bank Żywności Suwałki – Białystok, do którego mają zostać przekazane środki. Tym samym można pomóc lokalnej społeczności, sąsiadom, osobom w trudnej sytuacji życiowej, którzy być może mieszkają przy naszej ulicy. Niech dla wszystkich Święta będą godne, a nie głodne. Razem możemy sprawić, żeby nikt nie obchodził ich przy pustym stole.

 

Bezpośredni link do zbiórki: https://zbiorkazywnosci.pl/produkt/koszyk/?attribute_pa_bank-zywnosci=bank-zywnosci-suwalki-bialystok

 

 2 POST FB SKLEP WWW bez logo BS