58e38b8309836 o full

Podsumowanie jesieni Iskry Narew w rozgrywkach ligowych:

  1. Orlęta Czyżew
  2. Husar Nurzec
  3. Bocian Boćki
  4. Unia Ciechanowiec
  5. Tur II Bielsk Podlaski
  6. Żubr Drochiczyn
  7. Iskra Narew
  8. Cresovia II Siemiatycze
  9. Iskra Wyszki
  10. GKS Orla
  11. Gryf Gródek
  12. Orzeł Kleszczele

iskra narew

  • Skład kadry zespołu
    • Bramkarz
      • Mateusz Bentkowski,
    • Obrońcy
      • Janusz Iwaniuk,
      • Adrian Owłasiuk,
      • Arek Iwaniuk,
      • Dawid Ostaszewski,
      • Maciej Kotowicz,
      • Dawid Wojciuk,
      • Andrzej Nowacki,
      • Bartosz Łukaszuk,
      • Marian Szwarc
    • Pomocnicy
      • Tomasz Bobik,
      • Łukasz Predko,
      • Karol Łapiński,
      • Marcin Jerzyk,
      • Patryk Siegień,
      • Paweł Wróblewski,
      • Damian Łukaszuk,
      • Dawid Gromatowicz,
      • Dawid Okuniewski
    • Napastnicy
      • Robert Lange,
      • Mateusz Przeżdziak,
      • Adrian Adrosiuk,
      • Onufry Kos
  • Najlepsi strzelecy zespołu
    • Robert Lange - 7 bramek,
    • Mateusz Przeżdziak - 5 bramek,
    • Onufry Kos - 3 bramki,
    • Łukasz Predko - 2 bramki
    • oraz Adrian Androsiuk, Tomasz Bobik, Maciej Kotowicz, Bartosz Łukaszuk, Dawid Gromatowicz - po 1 bramce.
  • Najwyższe zwycięstwo
    • 6-0 na wyjeżdzie z Orłem w Kleszczelach.
  • Najdłużej na boisku
    • Dawid Ostaszewski 1190 minut (który także godnie pełnił rolę kapitana drużyny).
  • Najszybciej strzelona bramka
    • Łukasz Predko w 12 sekudzie w meczu z Bielskiem Podlaskim.
  • Pechowe mecze
    • z Husarem Nurzec i Unia Ciechanowiec gdzie przegraliśmy 1-0 po kontrowersyjnych rzutach karnych...
    • oraz z liderem Orlętami Czyżew 2-2 gdzie tracimy także bramki po rzucie karnym oraz w doliczonym czasie po rzucie wolnym w ostatniej akcji meczu.

Nasza drużyna uczestniczyła także w rozgrywkach Pucharu Polski:
W pierwszej rundzie pokonała na stadionie w Bielsku Podlaskim po pasjonującym spotkaniu, dogrywce i rzutach karnych GKS Orlę.
W drugim spotkaniu na stadionie w Narwi, Iskra pokonuje wyżej notowaną LZS Narewkę (która uczestniczący w lidze okręgowej) i awansuje do dalszej rundy rozgrywek.
W trzecim spotkaniu Iskra Narew niestety ulega renomowanej IV-ligowej Cresovii Siemiatycze i odpada z rozgrywek Pucharu Polski.
Bramki w meczach Pucharu Polski dla Iskry zdobywali: Mateusz Przeżdziak - 3, Robert Lange i Łukasz Predko po 2, Dawid Okuniewski i Onufry Kos po 1 bramce.

Kierownicy zespołu: Mikołaj Timofiejuk, Michał Kozłowski

Trener: Andrzej Nowacki