Dni 3 i 4 lutego 2007 roku były bardzo pracowite dla zespołów działających przy Narwiańskim Ośrodku Kultury - wystąpiły one na trzech imprezach kulturalnych odbywających się w Białymstoku i Sokółce.

Występy zespołów NOK 

3 lutego na Międzynarodowym Przeglądzie Zespołów Tanecznych  KARNAWAŁ 2007 w Białymstoku zaprezentowała się grupa taneczna Narwiańskiego Ośrodka Kultury. Zespół prowadzony przez Zuzannę Padewską przedstawił etiudę taneczną "Pająki".

Występy zespołów NOKWystępy zespołów NOK 

W niedzielę 4 lutego podczas XXV Wojewódzkich Spotkaniach Rodzin Muzykujących w Sokółce wystąpiły członkinie drugiego zespołu NOK. Siostry Joanna, Małgorzata i Monika Żakiewicz zaprezentowały publiczności kolędy, zaś siostry Ania, Justyna i Urszula Sadowskie zaśpiewały piosenki białoruskie oraz kolędę prawosławną.

 Występy zespołów NOKWystępy zespołów NOK

Tego samego dnia zespół Narwiańskiego Ośrodka Kultury wystąpił na koncercie kolęd organizowanym przez Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne, który odbył się w Klubie Garnizonowym w Białymstoku.

Występy zespołów NOKWystępy zespołów NOK