W dniu 19 stycznia w Szkole Podstawowej w Narwi odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Uroczystość wpisała się już na stałe w tradycję szkolną i co roku tego dnia do szkoły w Narwi, na zaproszenie swoich wnuczek i wnuków, licznie przybywają babcie oraz dziadkowie.

 Dzień Babci i Dziadka w szkole

W części artystycznej wystąpili uczniowie klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich,  wspaniale przygotowani przez swoich opiekunów i wychowawców. Dzieci zaprezentowały program słowno-muzyczny i w formie wierszy i piosenek złożyli życzenia przybyłym babciom i dziadkom.

Dzień Babci i Dziadka w szkole 

W wykonaniu dzieci można było usłyszeć wiele piosenek, kolęd, a także podziwiać wspaniałe stroje w których występowali uczniowie. W części artystycznej zaprezentował się również duet muzyczny Maria Chilimoniuk i Jerzy Domań.

 Dzień Babci i Dziadka w szkole

Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich przybyłych babć i dziadków przekazali dyrektor Szkoły Podstawowej w Narwi Alina Ostaszewska oraz Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski.

Dzień Babci i Dziadka w szkole 

Następnie wszyscy goście udali się na salę gimnastyczną na wspólny poczęstunek.

GALERIA ZDJĘĆ