W dniach 11 i 12 stycznia 2007 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się koncerty kolęd w ramach "Hajnowskich  spotkań z kolędą prawosławną". Tegoroczne spotkania kolędnicze zorganizował Dekanalny Instytut Kultury Prawosławnej w Hajnówce oraz Hajnowski Dom Kultury przy współpracy Stowarzyszenia "Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej"  Parafii Prawosławnej Św. Trójcy oraz doradcy metodycznego ds. nauczania religii prawosławnej w Hajnówce.

Spotkania z kolędą prawosławną 

W przeglądzie kolęd udział wzięły chóry, zespoły dziecięce  i młodzieżowe z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, miejskich oraz gminnych ośrodków i domów kultury, chóry parafialne i inne z Powiatu Hajnowskiego, Bielska Podlaskiego, Białej Podlaskiej, Białorusi i Ukrainy.

Spotkania z kolędą prawosławną 

Na tegorocznych "Hajnowskich spotkaniach z kolędą prawosławną" w dniu 12 stycznia 2007 roku wystąpiły chóry RAMONKA i ZARANOCZKA z parafii prawosławnej w Łosince pod dyrygenturą Marii Radczuk. Chór RAMONKA zajął w swojej kategorii II miejsce.

Spotkania z kolędą prawosławną 

Tego samego dnia w koncercie wziął także udział nowy chór Narwiańskiego Ośrodka Kultury prowadzony przez Annę Petrovską. Chór zajął w swojej kategorii III miejsce.

 GALERIA ZDJĘĆ