Ogłoszenia

narew herbOgłoszenie o sprzedaży działek położonych na terenie gminy Narew.

nuty logoNarwiański Ośrodek Kultury ogłasza nabór do zespołów wokalnych! Zapraszamy dzieci i młodzież (wiek 7 – 15 lat) wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne (zapisy), które odbędzie się 2 czerwca (piątek) o godz. 17.00 w Narwiańskim Ośrodku Kultury, ul Mickiewicza 105

hajn fest logoXXVI Międzynarodowy Festiwal Muzyki Cerkiewnej "Hajnówka 2017" w Białymstoku oraz Fundacja "Muzyka Cerkiewna" z Hajnówce przy współpracy z Narwiańsim Ośrodkiem Kultury zapraszają na Koncert Muzyki Cerkiewnej i Ludowej, który odbędzie się 26 maja 2017r. (piątek) w sali Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi.

narew herbOgłoszenie o zamówieniu - roboty budowlane: przebudowa nawierzchni ulicy w istniejącym pasie drogowym w miejscowości Soce, gmina Narew na odcinku od km 0+000 do km 0+903 (Zadanie 1).

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.

narew herbInformacja o rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych oraz branżowych szkół I stopnia prowadzonych przez Miasto Białystok.

logo strazWójt Gminy Narew, Przezes Zarządu OSP w Narwi oraz Dyrektor Zarządu spółki PRONAR serdecznie zapraszają na uroczyste obchody 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Narwi, które odbędą się 4 czerwca na placu za stacją Paliw PRONAR w Narwi.

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew o wydaniu decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych.

anr logoFundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych ogłasza Program Stypendiów Pomostowych 2017/2018

narew herbPrzewodniczący Komisji Budżetu i Finansów informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji.

narew herbPrzewodnicząca Komisji Rozwoju Gminy informuje o zwołaniu posiedzenia Komisji.

mammoBadanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom co 2 lata przez Narodowy Fundusz Zdrowia (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

ksiazka logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej na spotkanie autorskie z AgnieszkąFrączek, który odbędzie się 12 maja 2017r. (piątek), o godz.10:45.

narew herbWójt Gminy Narew, Sołectwo Lachy oraz Narwiański Ośrodek Kultury zapraszają na UROCZYSTOŚĆ OTWARCIA DROGI W LACHACH, która obędzie się w dniu 21 maja 2017 r. (niedziela) o godz. 13:00.

narew herbInformujemy, iż w dniu 15 maja 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXVI sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.

3 maja hdk logoHajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który odbędzie się 3 maja 2017r., o godz.17.00 w Sali Kolumnowej HDK.

narew herbWójt Gminy Narew na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami /Dz.U. z 2015r, poz. 1774/ informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń listy nieruchomości na sprzedaż.

evgenHajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert syberyjskiego barda Evgena Malinovskiego, który odbędzie się 30 kwietnia 2017 r. (niedziela), o godz. 19:00 w sali kolumnowej HDK.

puw logoInformacja Wicewojewody Podlaskiego w sprawie szkód dokonanych przez wiosenne przymrozki