Ogłoszenia

narew herbCoraz mniej czasu pozostało mikroprzedsiębiorcom na przesłanie pierwszego JPK_VAT (do 26 lutego). Aby mieć pewność skutecznej realizacji tego obowiązku, warto jak najszybciej założyć Profil Zaufany, a dzięki niemu szybko i bezpiecznie wysłać dokumenty do systemu skarbowego.

narew herbInformujemy o możliwości uzyskania dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dotacja dotyczy montażu instalacji fotowoltaicznej, kolektorów słonecznych.

hdk logoHajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert "Śpiewnik Seweryna Krajewskiego", który odbędzie się 15 kwietnia 2017r. (niedziela), o godz. 18:00.

krusInformujemy, że w bieżącym roku odbędzie się XVI edycja Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych.

arimr logoZapraszamy na bezpłatne szkolenie na temat: „Zasady przyznawania płatności obszarowych w roku 2018, w tym w szczególności sposób składania wniosków za pomocą aplikacji eWniosekPlus”

logo aresCelem Agencji jest wspieranie rozwoju regionalnego poprzez wspieranie przedsiębiorców. Jednym z narzędzi, którym dysponuje są instrumenty zwrotne - preferencyjne pożyczki udzielane w ramach RPO Województwa Podlaskiego.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 26 lutego 2018 roku.

konkurs zabytek logoZapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najlepiej zachowany zabytek wiejskiego budownictwa drewnianego w województwie podlaskim.

narew herbInformujemy, iż w dniu 26 lutego 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXXIV sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniu 21 lutego 2018 roku.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniu 27 lutego 2018 roku.

bubus logoGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprasza 15 lutego 2018r.(czwartek) o godz. 9 00 na spotkanie z Bogdanem Dudko autorem książki „BUBUŚ PUCHACZEK”.

narew herbOgłoszenie o zamówieniu publicznym na roboty budowlane w związku z przebudową ulic Łąkowej, Leśnej, Polnej oraz ciągu pieszo-jezdnego od ulicy Łąkowej w miejscowości Narew.

narew herbOgłoszenie o zamówieniu publicznym na roboty budowlane w związku z przebudową ulic Dąbrowskiego, Kowalskiej i Cichej w miejscowości Narew.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 12 lutego 2018 roku.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży posiadłości zabudowanej położonej w obrębie gminy Narew.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży działki leśneji położonej w obrębie gminy Narew.

narew herbInformujemy o kontynuacji naboru do projektu: „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1/3.2.2 RPO”.

narew herbZapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach publicznych dotyczących kształtu polityk sektorowych po 2020 r., w tym polityki spójności oraz wypełnienia kwestionariusza.

profil zaufany logoProfil Zaufany to bezpłatne narzędzie, dzięki któremu można załatwić sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu, online w serwisach administracji publicznej.