Ogłoszenia

narew herbOgłoszenie Centralnego Ośrodka Badania Odmian Roślin Uprawnych o utworzeniu Listy Odmian Zalecanych do uprawy odmian na obszarze naszego województwa.

uwaga gifDzień 15 lutego 2017 r. zapisał się czarnymi literami w historii siedmioosobowej rodziny. W ciągu jednej nocy  rodzina w pożarze straciła cały swój dobytek.

narew herb2 lutego 2017r. odbyło się inauguracyjne zebranie Społecznego Komitetu Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej  Straży Pożarnej w Hajnówce.

narew herbZapraszamy do zapoznania się z materiałami dotyczącymi kampanii "Bezpieczny i aktywny senior" Celem głównym kampanii jest pobudzenie świadomości społecznej na temat kwestii związanych z bezpieczeństwem oraz aktywnością osób starszych.

narew herbOgłoszenie o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Narew, który odbędzie się dnia
27 marca 2017 roku
.

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego.

narew herbInformujemy, iż w dniu 27 lutego 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXIV sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

uwagaGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Narwi, zwraca się z apelem o udzielenie pomocy rodzinie poszkodowanej w wyniku pożaru, który miał miejsce dnia 15 lutego 2017 roku.

narew herbOgłoszenie o sprzedaży dwóch działek położonych na terenie miejscowości Narew.

narew herbUrząd Gminy w Narwi informuje wszystkich zainteresowanych, iż 16 lutego 2017r, o godz. 16.30 w remizie strażackiej przy ul. 1 Maja w Narwi odbędzie się spotkanie informacyjne na temat programu dofinansowania instalacji fotowoltaicznych i kolektorów słonecznych.

narew herbW związku ze zwiększoną liczbą zachorowań oraz podejrzeńzachorowań na grypę na terenie woj. podlaskiego w bieżącym sezonie grypowym, prosimy o zapoznanie się z materiałami dotyczącymi tej jednostki chorobowej, przygotowanymi przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku.

cinema popcornKino CINEMA LUMIERE serdecznie zaprasza do Hajnówki na seanse filmowe w dniu 20 lutego 2017 roku.

narew herbNaczelnik Urzędu Skarbowego w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne.

haft logoHajnowski Dom Kultury ogłasza X Przegląd na haft i koronkę powiatu hajnowskiego 2017.

rozwoj logoNarwiański Dom Kultury zaprasza na Warsztaty rozwoju osobistego, które odbędą się 21 lutego 2017r.

narew herbOgłoszenie Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Hajnówce.

narew herbInformacja w sprawie utrudnień na ulicy Mickiewicza w Narwi.

narew herbInformacja na temat Reformy Edukacji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym prowadzonym przez Gminę Narew.

logo insp wetInformacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Hajnówce o zakazach i nakazach do przestrzegania i realizacji przez hodowców drobiu.

rozwoj logoNarwiański Dom Kultury zaprasza na Warsztaty rozwoju osobistego, które odbędą się 13 lutego 2017r.