Ogłoszenia

narew herbObwieszczenie Wójta Gminy Narew z dnia 16 października 2017 roku o wszczęciu postępowania.

hdk logoHajnowski Dom Kultury zaprasza na koncert "Queen akustycznie", który odbędzie się 2 grudnia 2017r. (sobota), o godz. 19:00.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniach 27 i 28 listopada 2017 roku.

narew herbZawiadomienie o decyzji Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska z dnia 25 października 2017 roku.

wystawa nokNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wystawę fotografii oraz pokazy filmów w ramach Muzyczno - Filmowej Jesieni w Narwi.

logo lgdLGD rusza w teren do gmin członkowskich z punktami informacyjno-doradczymi.

narew herbDnia 25 listopada 2017r. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów będzie nieczynny. Samowolne pozostawienie odpadów podlega karze na podstawie art.10 Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminie.

kas logoWśród blisko 40 tys. mikroprzedsiębiorców z województwa podlaskiego, którzy od 1 stycznia 2018 r. dołączą do grona podatników VAT, zobowiązanych do przesyłania plików JPK_VAT, będzie wielu rolników indywidualnych.

narew herbUrząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w debacie dotyczącej Odnawialnych Źródeł Energii.

logo pgeInformacja PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok o przerwach w dostawie energii elektrycznej w Gminie Narew w dniach 20 i 24 listopada 2017 roku.

narew herbInformacja o zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w okresie zimy 2017-2018 roku.

narew herbWójt Gminy Narew na podstawie art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997r. o gospodarce nieruchomościami /Dz.U. z 2015r, poz. 1774/ informuje o wywieszeniu na tablicy ogłoszeń listy nieruchomości na sprzedaż.

narew herbOgłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Gminy Narew.

film podl logoNarwiański Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na pokazy filmowe w ramach Muzyczno - Filmowej Jesieni w Narwi.

narew herbInformujemy, iż w dniu 13 listopada 2017 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbędzie się XXX sesja Rady Gminy Narew VII kadencji.

logo muz bialDrugi jesienny koncert w tym roku organizowany przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce. Na scenie znów zagrają kapele grające dobrą rockową muzykę w języku polskim i białoruskim.

narew herbParafia Rzymskokatolicka w Narwi, Narwiański Ośrodek Kultury i ZespółSzkolno-Przedszkolny w Narwi serdecznie zapraszają do udziału w obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

narew herbZaproszenie do składania ofert w przetargu na przebudowę drogi gminnej położonej na działkach 742/2 i 743/1 w obrębie geodezyjnym Rybaki wieś Gramotne.

kas logoWychodząc naprzeciw oczekiwaniom podatników, Urząd Skarbowy w Hajnówce zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenia.

narew herbInformacja Wójta Gminy Narew o wywieszeniu wykazu nieruchomości.