Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego zaprasza do udziału w spotkaniach terenowych organizowanych pod hasłem „O produktach – na poważnie”. Zaproszenie skierowane jest zarówno do producentów, jak i wszystkich, którym bliska jest tematyka produktu lokalnego (m.in. pszczelarzy, rolników, producentów, restauratorów, osób prowadzących agroturystykę, przedstawicieli lokalnych grup działania, sympatyków i smakoszy produktu lokalnego).

Spotkanie w Hajnówce zaplanowane jest 5 marca br. (czwartek), w sali kolumnowej Hajnowskiego Domu Kultury, przy ul. Tamary Sołoniewicz 4.

 Tematyka spotkań:

  • formalności podatkowe i sanitarno-weterynaryjne związane z wprowadzaniem żywności do obrotu,
  • wspólne formy promocji, zwłaszcza związane z wykorzystaniem wojewódzkiej bazy produktów lokalnych produkty.podlaskie.eu), możliwość rejestracji w ww. bazie poprzez wypełnienie ankiety,
  • rejestracja produktów tradycyjnych oraz certyfikacja żywności wysokiej jakości,
  • produkt lokalny w szkolnej stołówce, restauracji i agroturystyce,
  • zacieśnianie współpracy pomiędzy producentami i samorządem terytorialnym,
  • istnieje możliwość zgłoszenia własnych propozycji tematycznych mailowo bądź telefonicznie (tel.: 85 66 54 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Rejestracja uczestnictwa w wybranym wydarzeniu za pośrednictwem strony: evenea.pl/event/PCPL. W przypadku problemów technicznych, zgłoszeń można dokonywać również mailem lub telefonicznie  tel.: 85 66 54 826, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Serdecznie zachęcamy do udziału!