Ogłoszenia różne

narew herb

do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym.

narew herb

Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Chcesz zacząć normalnie żyć i ułożyć wszystko na nowo, ale nie wiesz jak wrócić do pracy?
Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

narew herb

Zastanawiasz się jakie zawody możesz wykonywać z cukrzycą? Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

narew herb

Nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Powiemy Ci jak możesz się przekwalifikować i znaleźć pracę w nowym zawodzie!

narew herb

mLegitymacja emeryta/rencisty - kampania informacyjna

narew herb

MIĘDZYNARODOWE TARGI FERMA BYDŁA, FERMA ŚWIŃ I DROBIU 24-26 LUTEGO 2023, HALA BCTW W BYDGOSZCZY

narew herb

przeciw Kleszczowemu Zapaleniu Mózgu

narew herb

Możliwości rozwiązywania problemów ochrony Puszczy Białowieskiej

narew herb

Projekt jest skierowany do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej. W ofercie mamy 28 szkoleń, które są zarekomendowane przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Gospodarki Wodno-Ściekowej i Rekultywacji.

narew herb

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT HAJNOWSKI, w ramach którego prowadzimy nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.
Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników, doradców obywatelskich i mediatorów.

narew herb

sekretarza stanu w Kancelarii Premiera, Posła na Sejm RP z Województwa Podlaskiego, z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

narew herb

fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii 

narew herb

Zarząd Województwa Podlaskiego Uchwałą Nr 303/5631/2022 z dnia 17 listopada 2022 roku, zwiększył wartość projektu pn. „Podmiotowy System Finansowania usług rozwojowych w województwie podlaskim”. W związku z powyższym Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku pełniący rolę Operatora PSF ogłasza nabór Nr PSFWP 2/2022 na dofinansowanie usług rozwojowych.

narew herb

Chcesz zarejestrować pojazd lub odebrać prawo jazdy? Umów się na wizytę w Wydziale online! Z początkiem lipca br. Starostwo Powiatowe w Hajnówce uruchomiło nową usługę – eKolejkę w Wydziale Komunikacji i Dróg.