Zarząd Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich przypomina o możliwości wzięcia udziału przez Wasze Miasto – Gminę w tegorocznym XXVI Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2020, który zostanie rozegrany w ramach XII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, w dwóch terminach: od 14 do 20 września 2020 r. oraz od 1 do 7 października 2020 r. (tydzień do wyboru przez JST, do zadeklarowania na formularzu zgłoszenia udziału w Turnieju). W załączeniu przesyłamy zaproszenie do udziału w Turnieju, regulamin Turnieju, formularz zgłoszenia oraz przykładowy wzór kalendarza imprez i baner XXVI STMiG(do zamieszczenia na stronie internetowej miasta-gminy).

Impreza dofinansowana przez Ministerstwo Sportu

Ze sportowym pozdrowieniem

Zarząd Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich.

 

Regulamin

Zaproszenie

Wzór kalendarza

Zgłoszenie

STMiG 2020 baner