Ze względu na pandemię COVID- 19 i związane z tym obostrzenia, spotkanie konsultacyjne zaplanowane w Białymstoku odbędzie się wyłącznie w formule online.

Podczas rejestracji prosimy o podanie danych: imię, nazwisko, instytucja, którą Pani/Pan reprezentuje, telefon i adres e-mail. W odpowiedzi otrzymają Państwo unikalny link, dzięki któremu w dniu spotkania on-line będą mogli Państwo wziąć w nim aktywny udział.

Podczas spotkania konsultacyjnego będzie dostępny czat umożliwiający zadawanie pytań. Postaramy się udzielić odpowiedzi na jak największą liczbę z nich, podczas panelu dyskusyjnego. Pytania, na które nie zostanie udzielona odpowiedź podczas spotkania, zostaną wraz z odpowiedziami udostępnione na stronach www.gov.pl/web/infrastruktura i www.apgw.gov.pl po zakończeniu konsultacji społecznych.

Udzielać się na czacie, w tym zadawać pytania, będą mogły wyłącznie osoby, które zarejestrują się na spotkania w wyznaczonym dla danego spotkania terminie i otrzymają unikalny link.
Nie ma możliwości logowania się na kilku urządzeniach jednocześnie (komputer/tablet/telefon) za pomocą tego samego adresu e-mail.

Transmisja spotkania konsultacyjnego odbędzie się na żywo i będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych na stronie www.apgw.gov.pl, w zakładce konsultacje społeczne, w wybranym mieście. Osoby, które nie dokonały wcześniejszej rejestracji nie będą miały możliwości aktywnego udziału i zadawania pytań za pośrednictwem czatu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu!

Rejestracja trwa od 17 maja do przedostatniego dnia roboczego poprzedzającego spotkanie.

Zapraszamy do zapoznania się z agendą spotkania.

Prezentacje prelegentów, dostępne bedą w dniu spotkania konsultacyjnego, po jego zakończeniu. 

Regulamin spotkań
Udział w spotkaniu konsultacyjnym jest bezpłatny. Wydarzenie będzie rejestrowane. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy z połączeniem, związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania. 


W sprawach dotyczących rejestracji prosimy o kontakt:
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 728 982 354