18 grudnia 2009 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. W tym roku Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przyznał odznaczenia 17 parom małżeńskim zamieszkałym w Gminie Narew.

Złote Gody w Gminie Narew 

Uroczystość otworzył Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski, który złożył przybyłym parom najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz długich lat życia. Następnie Wójt dokonał wręczenia odznaczeń, zaś kwiaty przekazał przybyły w tym dniu do Narwi Święty Mikołaj.

Złote Gody w Gminie Narew

Medalami za długoletnie pozycie małżenskie w 2009 roku odznaczeni zostali:

 • Jadwiga i Leon Żakiewicz
 • Walentyna i Konstanty Kurianowicz
 • Danuta i Władysław Ambrożewicz
 • Zinaida i Włodzimierz Iwaniuk
 • Walentyna i Teodor Romaniuk
 • Lidia i Jan Sadowscy
 • Luba i Leoncjusz Kononiuk
 • Anna i Grzegorz Ostapkiewicz
 • Katarzyna i Bazyli Leszczyńscy
 • Olga i Mikołaj Wasiluk
 • Katarzyna i Piotr Pawluczuk
 • Nadzieja i Mikołaj Iwaniuk
 • Zofia i Włodzimierz Andrejuk-Dmitruk
 • Nadzieja i Grzegorz Grygoruk
 • Lidia i Aleksander Ostapczuk
 • Luba i Michał Androsiuk
 • Leokadia i Władysław Łęczyccy

 Złote Gody w Gminie Narew

Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się część artystyczna uroczystości w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Narwi. Jako pierwsi montaż słowno – muzyczny zaprezentowali uczniowie klasy IIIb pod kierownictwem Pani Anny Jakoniuk.

Złote Gody w Gminie Narew

Następnie wystąpili wspólnie uczniowie klas Ia i IIb przygotowani przez Panie Irenę Dulko oraz Lucynę Ruszuk. Przedstawili oni kilka piosenek oraz tańców, nawiązując również do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Złote Gody w Gminie Narew 

Na zakończenie były życzenia od najbliższych oraz wspomnienia przy symbolicznej lampce szampana.

GALERIA ZDJĘĆ