Gospodarstwo agroturystyczne „Adamówka” w miejscowości Soce położone jest w cichym spokojnym miejscu pod lasem, wśród śpiewu ptaków, klekotu bocianów i rechotu żab. Gospodarstwo oferuje gościom 10 miejsc noclegowych (3 pokoje, 2 łazienki i kuchnia) dostępnych przez cały rok.

Gospodarstwo agroturystyczne "Adamówka"

Turyści mają do dyspozycji grill, miejsce na ognisko, plac zabaw i basen dla dzieci, miejsca parkingowe oraz rowery. Turyści mogą również łowić ryby na stawie oraz udać się na grzybobranie do okolicznych lasów. Miejscowość Soce położona jest w malowniczej i interesującej pod względem architektonicznym Krainie Otwartych Okiennic. Przez wieś przebiega podlaski szlak kulturowy „Drzewo i Sacrum” oraz zielony szlak Krainy Otwartych Okiennic.

Gospodarstwo agroturystyczne "Adamówka"

Soce należą do parafii w Puchłach i jak większość podlaskich wsi mają swojego niebiańskiego patrona – Św. Proroka Eliasza. W dniu jego pamięci, tj. 2 sierpnia, mieszkańcy wznoszą modlitwy do proroka i tradycyjnie, co roku obchodzą wieś z procesją. Obrzęd rozpoczyna się od nabożeństwa w kapliczce pw. Św. Proroka Eljasza w Socach.

Gospodarstwo agroturystyczne "Adamówka"

Gospodarze serdecznie zapraszają do odwiedzania ich gospodarstwa.

Adam Mariusz Leszczyński
Soce 192A 17-210 Narew
tel. 536244013,532002461
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
10 miejsc noclegowych

GALERIA ZDJĘĆ