Ogłoszenia

narew herb

przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego zaprasza na Dyżur Specjalisty ds. Funduszy Europejskich

narew herb

Badanie Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach dostarcza wielu informacji dotyczących wyjazdów krajowych oraz zagranicznych.

narew herb

darmowe materiały edukacyjno-informacyjne.

narew herb

Nowa perspektywa finansowa funduszy europejskich to kilkadziesiąt milionów euro dla Polski. Z tych pieniędzy mogą korzystać także organizacje społeczne. Dla części województw zostały już ogłoszone nabory w ramach programów regionalnych, dla pozostałych dostępne są harmonogramy naborów. W przedsięwzięciach uwzględniających kwestie środowiskowe można uzyskać bezpłatne wsparcie Sieci Doradców NGO – Fundusze dla Klimatu.

narew herb

Minister Cyfryzacji z dniem 1 stycznia 2023 roku uruchomił portal INTERNET.GOV.PL

narew herb

W Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi

narew herb

Komunikat Międzywojewódzkiego Cechu Kominiarzy do właścicieli, zarządców i użytkowników budynków w związku z kampanią społeczną

narew herb ytTransmisja sesji Rady Gminy Narew VIII kadencji.

narew herb

Dyrektor Odziału Regionalnego Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Białymstoku Jacek Jarmołowicz informuje, że zgodnie z uchwałą nr 18 Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników z dnia 6 września 2023 r., miesięczna składka na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie za podlegającego przez cały miesiąc rolnika, małżonka, domownika i pomocnika rolnika w IV kwartale 2023 r. wynosi 60,00 zł.

narew herb

niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych i wspólnot gruntowych położonych na ternie Gminy Narew

narew herb

  Działki położone w obrębie Kaczały gm. Narew90/4, 90/5, 90/6 każda o pow.0,10 ha

narew herb

Może działasz w samorządzie studenckim lub w młodzieżowej radzie? Nie musisz się martwić o środki finansowe na realizację swoich inicjatyw! Mamy świetną wiadomość, ponieważ od 8 września trwa nabór wniosków w ramach programu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie.

narew herb

W dniach 16 – 17 września 2023 roku w Drohiczynie nad Bugiem odbędzie się „I Festiwal – Podlaskie z klocków”. Odbędzie się on w Hali Sportowej przy ul. Warszawskiej 51 w Drohiczynie. Do udziału w wydarzeniu zaproszeni są wszyscy którzy lubią zabawę klockami – nie zależnie od wieku!  

narew herb

ogłoszenia dotyczące aktorów epizodycznych

narew herb

LOKALNE PODMIOTY W RAMACH PROJKETU WSPÓŁPRACY CULT IN-TUR

narew herb

o możliwości udziału społeczeństwa w strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko do projektu Ponadlokalnej Strategii Rozwoju Gminy Powiatu Hajnowskiego i Powiatu Hajnowskiego na lata 2022 - 2030.