Galeria zdjęć - Wydarzenia w 2018 roku

narew herb

oraz wszystkich rodów mieszkających w Rohozach.

narew herb

Narodowe Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych. Po 123 latach zaborów nasz kraj odzyskał suwerenność. W wyniku upadku potęg zaborczych i własnych działań Polska po wielu dziesięcioleciach powróciła na mapy Europy. Stało się to głównie dzięki wytrwałości i ofiarności aktywnej części polskiego społeczeństwa, które w okresie niewoli przekazywało młodym Polakom przywiązanie do języka i kultury narodowej.

narew herb

 W Słupsku dnia 26-27.9.2020r. odbyły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce, gdzie startowała młodzież do lat 15-tu. Gminę Narew reprezentował wychowanek naszej szkoły Mateusz Chodakowski, zajmując czwarte miejsce w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem.

narew herb

Zwycięstwo reprezentacji Gminy Narew w Biegu Niepodległościowym na 10km, w kategorii sztafeta rodzinna. W ogólnej klasyfikacji, miejsce 4.

narew herb

Działo się na terenie parafii Narew, we wsi Rohozy, dnia 27 lipca 2020 roku, czyli w poniedziałek po XVII Niedzieli Zwykłej, w czasiem kiedy świat nawiedziła pandemia koronawirusa.

narew herb

Dnia 8.11.2019r. sportowcy Szkolnego Koła Sportowego wzięli udział w Powiatowym Biegu Niepodległości w Sokółce.