projekt platforma wspolpracy logo

Kadr z podróży po regionie Puszczy Białowieskiej - ukazały się spot i film promujące region Puszczy Białowieskiej

Na weekend do Puszczy Białowieskiej? Nowe projekcje zrealizowane przez Starostwo Powiatowe z pewnością przekonają was do tego pomysłu. Zapraszamy do obejrzenia nowego spotu i filmu promującego malowniczą krainę żubra.

Udział w warsztatach rzemiosła ludowego, przejażdżki rowerem, kajakiem, kolejką wąskotorową, udział w imprezach folkowych, a wszystko to w otoczeniu malowniczych krajobrazów i unikatowej kultury. Każdy mieszczuch znajdzie tu coś dla siebie. Czterominutowy film oraz 30 sekundowy spot przedstawiają atrakcje regionu. Widz podąża śladem rodziny z Warszawy, wraz z nimi odkrywa piękno puszczańskiej krainy – podziwia wnętrza misternie zdobionych cerkwi, zostaje zaproszony do rezerwatu ścisłego w Białowieskim Parku Narodowym, podgląda zwierzęta w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, poznaje technikę tkactwa i garncarstwa podczas warsztatów, ale przede wszystkim – dobrze się bawi.

Film promocyjny regionu Puszczy Białowieskiej (4:00)

{youtube}Fe_NKXDqhPU|640|360{/youtube}

Spot promocyjny regionu Puszczy Białowieskiej (0:30)

{youtube}I1ak9-bEu-U|640|360{/youtube}

 

 Spot oraz film zostały przygotowywane w ramach projektu „Platforma współpracy na rzecz zrównoważonego rozwoju rejonu Puszczy Białowieskiej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, Priorytet V ochrona przyrody i kształtowanie postaw ekologicznych, Działanie 5.4 Kształtowanie postaw społecznych sprzyjających ochronie środowiska, w tym różnorodności biologicznej oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Opracowanie:
Starostwo Powiatowe w Hajnówce
www.powiat.hajnowka.pl


 

Fe_NKXDqhPU