28 października 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Alimowską i promocja jej nowego tomiku poetyckiego pt. „Róża pamięci”. Wiersze zebrane w niniejszym tomiku powstawały na przestrzeni ostatnich 11 lat i wiele z nich poświęconych jest Narwi oraz jej mieszkańcom.

Promocja tomiku wierszy Ewy Alimowskiej

Tego wieczoru przed publicznością przybyłą do biblioteki zaprezentował się Teatr „Pozytyw”, działający w Narwi właśnie pod kierownictwem pani Ewy. Na zaproszenie autorki wystąpiły również jej przyjaciółki: Ewa, Kornelia i Agnieszka, które akompaniowały na skrzypcach podczas występu Teatru „Pozytyw”. Widzowie równolegle oglądali specjalnie przygotowany pokaz multimedialny, nawiązujący do wykonywanych utworów i wydanego tomiku wierszy.

Promocja tomiku wierszy Ewy Alimowskiej

Nagranie i montaż filmu: Marzena Rusaczyk