W dniach od 2 do 5 czerwca 2011 roku firma Pronar zorganizowała w Narwi Krajowe Święto Maszyn Rolniczych, podczas którego prezentowane były maszyny i urządzenia produkowane przez firmę Pronar. Przybyli na tereny wystawowe goście mogli obejrzeć nowoczesne ciągniki, maszyny rolnicze, przyczepy oraz sprzęt komunalny produkowany w Pronarze. Nie zabrakło również występów wielu zespołów artystycznych, konkursów oraz ciekawych pokazów.
 
Telewizja Polska oddział Białystok w ramach programu Studio Region zaprezentowała relację z tego wydarzenia oraz pokazała jak produkuje się noweoczesne maszyny rolnicze w Pronarze.

Obejrzyj program STUDIO REGION z Narwi
Kliknij na obrazek

Krajowe Święto Maszyn Rolniczych w Narwi

Do poprawnego odtwarzania materiału wideo, niezbędna jest zainstalowana wtyczka (plug-in) MS Silverlight.