21 lipca 2012 roku już po raz XIII odbyła się największa impreza kulturalna Gminy Narew – Dni Narwi, której organizatorami byli Wójt Gminy Narew i Rada Gminy Narew wspólnie z Narwiańskim Ośrodkiem Kultury. Dni Narwi to czas prezentacji dorobku zespołów artystycznych działających w naszej gminie, a także występy innych zaproszonych artystów z regionu i nie tylko. Podczas tegorocznej imprezy odbyły się również gminne zawody strażackie, a także festyn rodzinny.

XIII Dni Narwi 2012

Zapraszamy do obejrzenia filmu video z muzycznej części XIII Dni Narwi, na którym obejrzeć można występy zespołów Kalinka, Studia Piosenki HDK z Hajnówki, Art Pronar, Narva, Be Happy oraz gwiazdy wieczoru – egzotycznego zespołu Hakuna Matata.

XIII Dni Narwi

Film w jakości HD można obejrzeć również w serwisie youtube.com - ZOBACZ