Ogłoszenia Narwiańskiego Ośrodka Kultury

narew herb

To już będzie 15 edycja białoruskich festynów z cyklu "I TAM ŻYWUĆ LUDZI" organizowanych przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce w partnerstwie z okolicznymi gminami i domami kultury. Przez ostatnie 14 lat Muzeum zorganizowało już 86 takich festynów. Mieszkańcy ponad osiemdziesięciu małych miejscowości Podlasia mieli swoje święto z żywą białoruską muzyką, śpiewami i tańcami. Festyny odbywają się bowiem w najmniejszych i coraz bardziej wyludniających się wsiach i miasteczkach Białostocczyzny...

narew herb

NARWIAŃSKI OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA

narew herb

21 grudnia 2022 r. (środa) godz. 17.30

narew herb

Poszukujemy: CHŁOPIEC 7-9 LAT, DZIEWCZYNA 11-12 LAT

narew herb

ZAPRASZAMY NA KONCERT CHÓRU 'SABOR' z SERBII, NAREW GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W NARWI, ul. MICKIEWICZA 18, 24 września 2022 r. (sobota), godz. 16.00, wstęp wolny

narew herb

Zapraszamy młodzież i dorosłych na warsztaty rękodzielnicze, tym razem na wyplatanie ze słomy.

narew herb

serdecznie zapraszamy na uroczyste ochody

narew herb

1 lipca (piątek) Narew Rynek / Park godz. 14.00 19.00

narew herb

Cześć! Czy lubisz sztukę? Mamy dla ciebie doskonałą wiadomość. Pokażemy Ci na wakacjach wiele niesamowitych technik plastycznych