Ogłoszenia dla przedsiębiorców

narew herb

Przedsiębiorca realizując nową inwestycję na terenie gminy Narew może skorzystać ze zwolnienia w podatku dochodowym na podstawie decyzji o wsparciu nowej inwestycji

w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.

narew herb

Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie zaprasza na Wiosenne Targi Ogrodnicze Targi Pszczelarskie i Podlaskie Targi Budownictwa Wiejskiego, które odbędą się 13-14 kwietnia 2019 roku.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, weź udział w projekcie „Start i rozwój – pożyczki dla mikro małych i średnich przedsiębiorstw z terenu województwa podlaskiego” i skorzystaj z pożyczki za 0% ze środków unijnych.

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wsi zaprasza na szkolenie i konsultacje bezpośrednie dla przedsiębiorców.

Starostwo Powiatowe w Hajnówce zaprasza na spotkanie informacyjne odnośnie konkursu na dofinansowanie mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach RPO WP.

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalnosci Gospodarczej przypomina, iż wpis i zmiany w CEIDG są bezpłatne!

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza podlaskich przedsiębiorców do uczestnictwa w misji gospodarczej do Republiki Białoruś, która organizowana jest w dniach 24-27 października 2016 roku.

Innowacje w biznesie - seminariumCentrum Wdrażania Projektów przy Białowieskim Parku Narodowym zaprasza na seminarium pt. "Innowacje w biznesie - zarządzanie przez wartości".

Pożyczki za 0% do 500.000 PLN wciąż dostępne! - Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wspiera przedsiębiorców z województwa podlaskiego.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Park Naukowo-Technologiczny Polska Wschód w Suwałkach oraz Lubelska Fundacja Rozwoju zapraszają podlaskich i lubelskich przedsiębiorców do uczestnictwa w wielobranżowej misji gospodarczej na Litwę, która organizowana jest w dniach 20-22 kwietnia 2016 roku.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Podlaska Agencja Zarządzania Energią oraz Urząd Gminy Białowieża zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym dla przedsiębiorców pt. „Energetyka oparta na odnawialnych źródłach energii", które odbędzie się 4 marca 2016 roku w Białowieży.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Burmistrz Miasta Hajnówka i Starosta Powiatu Hajnowskiego zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założenie własnej firmy na spotkanie pt. „Dobre praktyki w biznesie w Polsce i EU – dotacje i inne możliwości wsparcia firm”, które odbędzie się 9 grudnia 2015r. w Hajnówce.

Informacja o naborze wniosków dla firm, które potrzebują funduszy na rozwój swojej firmy. Firma może pozyskać maksymalnie 100 tys. zł bez prowizji i bez odsetek! Środki udzielane są w ramach pomocy de minimis i mogą być przeznaczone na finansowanie inwestycji.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego, Burmistrz Miasta Hajnówka i Starosta Powiatu Hajnowskiego zapraszają na szkolenie „Fundusze unijne – obiecanki, a rzeczywistość. Co zrobić, aby firma mogła się rozwijać?”, które odbędzie się 16 czerwca 2015 roku w Hajnówce.

Informujemy, że od 1 stycznia 2015 r. rejestracja przedsiębiorcy dla celów VAT jest bezpłatna. Obowiązek uzyskiwania potwierdzenia zgłoszenia rejestracyjnego został zniesiony.

Akademia PARP zaprasza do nowego szkolenia e-learningowego pt. "Zarządzanie talentami i kapitałem ludzkim w MŚP", które składa się z 8 modułów.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza na spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla przedsiębiorców – założenia i cele”.

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego wraz z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na spotkanie, dotyczące aktualnych możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorców oraz założeń nowej perspektywy finansowej w latach 2014 – 2020.

Chcesz otrzymywać z Centrum Wdrażania Projektów przy Białowieskim Parku Narodowym bezpłatne informacje o zamówieniach i przetargach w swojej branży? Zapisz się do naszej Bazy Przedsiębiorców POWIATU HAJNOWSKIEGO.

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne pod tytułem "Zasady podejmowania działalności gospodarczej oraz dostępne formy wsparcia z Funduszy Europejskich”.