Ogłoszenia różne

narew herb

z rozwoju instytucjonalnego Młodych Organizacji Pozarządowych

narew herb

Dane statystyczne, w tym wyniki badań ankietowych, prezentowane są w różnego rodzaju zestawieniach zbiorczych, opracowaniach i analizach. Można je znaleźć w publikacjach lub w bazach i bankach danych statystycznych na stronach internetowych GUS i urzędów statystycznych. Publikacje są także dostępne w wydawnictwach papierowych w informatoriach statystycznych.

narew herb

zapraszamy do zapoznania

narew herb

W dniu 21 czerwca 2023r. w ponad 20 państwach Unii Europejskiej organizowany będzie V Europejski Dzień Przeciwdziałania Włamaniom do domów.

narew herb

Związek Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej ogłasza V edycję Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Inicjatywy dla Społeczności Lokalnych z udziałem OSP i Samorządów FLORIANY 2023

narew herb

Przygotuj magazyny przed nowymi żniwami, sprzedaj swoje zboże i uzyskaj...

narew herb

8 maja w Hajnówce rozpoczyna się wyjątkowe święto muzyki cerkiewnej, jakim jest Międzynarodowy Festiwal Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. Po trzech latach, kiedy to odbywał się w terminie wrześniowym, powraca on do terminu majowego. Radosnego, paschalnego, okresu, kiedy wszystko budzi się do życia. Tradycyjnie festiwal rozpocznie Koncert Inauguracyjny, a wykona go zdobywca ubiegłorocznej nagrody Grand Prix Kameralny Chór "Accolada" z Rygi (Łotwa).

narew herb

Jesteś studentem lub uczniem szkoły ponadpodstawowej? Lubisz aktywizm i udzielasz się społecznie? Może działasz w samorządzie studenckim lub w młodzieżowej radzie? Nie musisz się martwić o środki finansowe na realizację swoich inicjatyw! Mamy świetną wiadomość, ponieważ 24 kwietnia rozpoczyna się nabór wniosków w ramach programu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie.

narew herb

Działka rolna w gm. Narew obręb Koźliki oznaczona numerami 107/10 i 107/19 o łącznej powierzchni 1.02ha, I klasa ziemi. Teren niezalewowy, regularnie koszony. Ogłoszenie od osoby prywatnej.

narew herb

Szanowni doradcy rolniczy, rolnicy, mieszkańcy obszarów wiejskich – w  tym roku Doradztwo Rolnicze w Polsce obchodzi 100-lecie istnienia. W związku z tym, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie wraz z Zespołem Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem organizuje w ramach akcji „100 litrów krwi na 100-lecie doradztwa rolniczego” zbiórkę krwi. Zbiórka odbędzie się w dniu 24 kwietnia 2023 roku od godziny 09:00 w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica przy ulicy Jagiellońskiej 4.

narew herb

Projekt „Trenuj jak żołnierz" umożliwia ochotnikom zgłoszenie się na 16-dniowe szkolenie wojskowe, które będzie prowadzone w uelastycznionej – dwuetapowej formule.