Ogłoszenia różne

narew herb

zachęcają do składania wniosków mikrodotacyjnych w ramach Konkursu na Wsparcie Inicjatyw Lokalnych.

narew herb

Caritas Diecezji Ełckiej realizuje przedsięwzięcie „Czas na czyste powietrze – program rozwoju świadomości ekologicznej mieszkańców woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego”, dofinansowane przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

narew herb

Czy wiesz, że choroby przenoszone przez kleszcze są coraz większym problemem na Podlasiu, a najwięcej  zachorowań na boreliozę i kleszczowe zapalenie mózgu w przeliczeniu na mieszkańca przypada w Polsce na powiat hajnowski?!

narew herb

Tegoroczne Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) odbędą się w dniach 7-9 października 2022 r. w formule hybrydowej: stacjonarnie oraz on-line. To znakomita okazja, by pochwalić się sukcesami projektów i pokazać je szerszej publiczności.

narew herb

Zobaczyć 500 kajaków na jednej z ostatnich nieuregulowanych rzek w Polsce? Brzmi jak marzenie ściętej głowy, a jednak to wyzwanie jest jak najbardziej możliwe. Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas od kolejnej odsłony imprezy 500 kajaków. 6-7 sierpnia 2022 to data tegorocznej edycji. Ten oto największy spływ kajakowy na rzece Bug w województwie podlaskim to rekreacyjno-sportowe wydarzenie skierowane do amatorów jak i zawodowych kajakarzy, a już na pewno miłośników dobrej zabawy.

narew herb

Jeśli mieszkasz na wsi albo w miejscowości do dwudziestu tysięcy mieszkańców, a obecność uchodźców wpłynęła na życie Twoje i Twoich sąsiadów, to jest konkurs dla Ciebie. Jak zmieniło się Twoje życie osobiste i zawodowe?

narew herb

Konkurs rozpocznie się 20 czerwca. Zgłoszenia konkursowe będą przyjmowane do 22 lipca.

narew herb

Zbliżamy się do decydującej fazy konkursu Klubu Gaja o tytuł Drzewa Roku 2022. W głosowaniu bierze udział 16 drzew z całej Polski, które znalazły się w finale. To drzewa szczególnie doceniane i lubiane przez społeczności lokalne, a także ważne elementy naszego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego, które powinniśmy chronić i szanować. W tym rokuostatni tydzień plebiscytu (24 – 30 czerwca) jest tajny, także do ostatniej chwili nie będziemy widzieli ile głosów mają poszczególne drzewa. Laureatem zostanie to drzewo, które zdobędzie największą liczbę głosów internautów, a zwycięzcę ogłosimy już 1 lipca o godzinie 13.00. Będzie on reprezentował nasz kraj w konkursie europejskim Tree of the Year w 2023 roku. Zapraszamy do głosowania na www.drzeworoku.pl

narew herb

Sprzedam działkę w centrum Narwi –budowlana o pow. 2706 moraz działkę nad rzeką Narew – rolna pow. 715 m2 . Cena do uzgodnienia.

narew herb

Niespełna kilka miesięcy dzieli nas od najważniejszego święta muzyki cerkiewnej w regionie Puszczy Białowieskiej, Województwie Podlaskim oraz kraju. W dniach12-17 września w Hajnówce, w Soborze Św. Trójcy odbędzie się 41. edycja festiwalu.