Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Urząd Gminy Narew otrzymał Srebrny Laur za tworzony portal internetowy Gminy Narew. Nasz serwis www.narew.gmina.pl uznano za rzetelne i bogate źródło informacji samorządowej województwa podlaskiego w 2012 roku. Wyróżnienie zostało przyznane przez Kapitułę I edycji Współzawodnictwa pod hasłem „Podlaski SuperPortal Samorządowy”. Organizatorem plebiscytu była redakcja niezależnego portalu internetowego faktów i opinii „Podlaski Bluszcz”.

Srebrny Laur dla naszego portalu

Celem współzawodnictwa było:

  • pobudzenie portali samorządowych do szybkiego i ciekawego informowania miejscowego społeczeństwa na wszystkich szczeblach: powiatowym, miejskim, gminnym, a nawet sołeckim o podjętych decyzjach przez lokalne władze, a także o wszelkich wydarzeniach mających miejsce w danym środowisku,
  • wpłynięcie na szybsze działanie portali i wprowadzenie ciekawszej grafiki,
  • wyróżnienie najlepiej działających portali na szczeblu powiatowym, miejskim i gminnym.

Srebrny Laur dla naszego portalu

Uroczysta konferencja, podczas której ogłoszono wyniki plebiscytu i wręczono wyróżnienia laureatom odbyła się 8 października 2013 roku w Białymstoku. Laureatami I edycji Współzawodnictwa „Podlaski SuperPortal Samorządowy” zostali:

Złoty Laur:

  • Urząd Miasta Łomża – wraz z nagrodą Senatora RP Bohdana Paszkowskiego

Srebrny Laur:

  • Starostwo Powiatowe w Mońkach – wraz z nagrodą Senatora RP Włodzimierza Cimoszewicza
  • Urząd Miasta Hajnówka – wraz z nagrodą Posła na Sejm RP Krzysztofa Jurgiela
  • Urząd Gminy Narew – wraz z nagrodą Posła na Sejm RP Jacka Żalka
  • Urząd Miasta Suwałki – wraz z nagrodą Wojewody Podlaskiego Macieja Żywno

Brązowy Laur:

  • Starostwo Powiatowe w Grajewie – wraz z nagrodą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego
  • Urząd Miasta Ciechanowiec – wraz z nagrodą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego

 

Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie. Więcej informacji o plebiscycie na stronie www.podlaskibluszcz.pl.