29 kwietnia 2010 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego obyła się Konferencja Lokalnego Biznesu Województwa Podlaskiego. Podczas spotkania odbyło się wręczenie nagród dla najdynamiczniejszych firm i instytucji finansowych z regionu Gepardy Biznesu. Uhonorowano również laureatów Konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi. W uroczystości wziął udział Bogusław Dębski – Wicemarszałek Województwa Podlaskiego. Patronem Honorowym konferencji był Marszałek Województwa Podlaskiego Jarosław Dworzański.

Konkurs Samorząd Przyjazny Biznesowi 

Misją Klubu Gepardów Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm, banków, instytucji finansowych, gmin i miast oraz przekonywanie ich do tego, by same siebie nawzajem wspierały. Celem Konkursu Gepardy Biznesu jest wyłonienie najdynamiczniej rozwijających się firm oraz banków spółdzielczych według wzrostu ich wartości rynkowej. Podczas konferencji zostały wręczone statuetki i dyplomy dla najdynamiczniejszych firm i banków spółdzielczych województwa podlaskiego.

Konkurs Samorząd Przyjazny Biznesowi 

Zwycięzcy Konkursu Samorząd Przyjazny Biznesowi są wyłaniani na podstawie liczb dynamicznych i efektywnych firm i banków spółdzielczych na 10 tys. mieszkańców oraz ankiet od firm i banków spółdzielczych. Wyniki konkursu są ogłaszane na Konferencjach Lokalnego Biznesu. Magazyn przedsiębiorców "Europejska Firma" i Instytut Lokalnego Biznesu prowadzą Konkurs Samorząd Przyjazny Biznesowi, w którym nagrodami są statuetki, dyplomy i logo promocyjne.

Konkurs Samorząd Przyjazny Biznesowi 

W konkursie Samorząd Przyjazny Biznesowi 2009 nagrodzona została Gmina Narew. Pamiątkową statuetkę oraz dyplom odebrał podczas konferencji Wójt Gminy Narew Jakub Sadowski.

GALERIA ZDJĘĆ

Na podstawie portalu: www.wrotapodlasia.pl