Wydarzenia kulturalne NOK 2012

Spotkanie przedwigilijne w Narwi21 grudnia 2012 roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Narew odbyło się spotkanie przedwigilijne, które co roku jest organizowane przed Świętami Bożego Narodzenia.

Obchody Święta NiepodległościW dniu 11 listopada 2012 roku odbyły się w Narwi obchody Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Bal Seniora w Waśkach10 listopada 2012 roku w restauracji „Brzozowy Gaj” w Waśkach odbył się Bal Seniora. W uroczystości uczestniczyli seniorzy z Gminy Narew, a także zaprzyjaźnieni seniorzy z gmin Hajnówka oraz Czyże.

Wieczornica w Krzywcu12 października 2012 roku w świetlicy wiejskiej w Krzywcu odbyła się wieczornica pod hasłem „Jesienne Posieduchy”.

Festyn archeologiczny w Zbuczu16 września 2012 roku w odbył się jubileuszowy X Festyn Archeologiczny w Zbuczu (Gmina Czyże). W tegorocznym festynie aktywnie uczestniczyła Gmina Narew.

Dożynki Gminne2 września 2012 roku Narew świętowała doroczne święto plonów – Dożynki Gminne. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy Narew, Rada Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

XIII Dni Narwi21 lipca 2012 roku Gmina Narew już po raz XIII obchodziła swoje święto – Dni Narwi. Tegoroczna największa impreza kulturalna gminy odbyła się na stadionie sportowym w Narwi.

Zażynki Gminne14 lipca 2012 roku we wsi Gorodzisko odbyły się prawdopodobnie pierwsze w historii naszej gminy Zażynki Gminne – uroczystości związane ze słowiańskim obyczajem początku żniw.

Warsztaty pt. Angielski na wesoło13 lipca 2012 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie warsztatów pod hasłem „Angielski na wesoło”.

Gminny konkurs plastyczny20 czerwca 2012 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego pt. „Zagrożenia w gospodarstwie rolnym w oczach dziecka”.

Koncert zespołu z Estonii17 maja 2012 roku w remizie strażackiej w Narwi wystąpił z koncertem Zespół Kultury Staroobrzędowców „Supriadki”. Zespół przybył do naszego kraju z miasta Narva w Estonii.

Konkurs piosenki ukraińskiej13 maja 2012 roku w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim odbyła się VIII edycja Konkursu Piosenki Ukraińskiej, w którym uczestniczyły zespoły działające przy Narwiańskim Ośrodku Kultury.

Osiągnięcia plastyczne dzieciOsiągnięcia plastyczne dzieci uczestniczących w zajęciach świetlicy środowiskowej PROMYK.

Konkurs plastyczny o straży pożarnejPodsumowanie Konkursu Plastycznego pod hasłem "20 lat Państwowej Straży Pożarnej - jak nas widzą tak nas malują".

Spotkanie z poezją śpiewaną30 marca 2012 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie z poezją śpiewaną, podczas którego zaprezentował się Teatr Pozytyw, działający pod kierunkiem Pani Ewy Alimowskiej.

Festiwal piosenki przedszkolaków20 marca 2012 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne XX Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, Tata i ja”.

Podsumowanie ferii zimowych w NOKNarwiański Ośrodek Kultury w Narwi w czasie trwania dwutygodniowych ferii zimowych zorganizował wiele ciekawych zajęć, warsztatów i wycieczek pod hasłem „Zimo baw się z nami”.