Wydarzenia kulturalne NOK 2011

Spotkanie przedwigilijne w Narwi16 grudnia 2011 roku był szczególnie uroczystym dniem dla Gminy Narew, gdyż w tym dniu odbyło się w Narwi doroczne spotkanie przedwigilijne.

Żywie jaszcze tradycyja w Trześciance20 listopada 2011 roku w świetlicy wiejskiej w Trześciance odbyło się spotkanie z cyklu „Żywie jaszcze tardycyja” połączone z otwarciem odremontowanej świetlicy.

Żywie jaszcze tradycyja w Tyniewiczach20 listopada 2011 roku w świetlicy wiejskiej w Tyniewiczach Dużych odbyło się spotkanie z cyklu „Żywie jaszcze tardycyja” i otwarcie odremontowanej świetlicy.

Obchody Święta Niepodległości11 listopada 2011 odbyły się w Narwi obchody 93 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości zostały przygotowane przez Narwiański Ośrodek Kultury i Parafię Rzymskokatolicką w Narwi.

Dożynki Gminne25 września 2011 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyło się tegoroczne święto plonów – Dożynki Gminne. Organizatorami uroczystości byli Wójt Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

Otwarcie wystawy w Skaryszewie13 sierpnia 2011 roku odbył się we wsi Skaryszewo festyn ludowy połączony z otwarciem wystawy pt. „Skaryszewo w fotografii i dokumencie – 300 lecie”.

Podsumowanie remontu świetlicy w Krzywcu30 lipca 2011 roku odbyło się w Krzywcu podsumowanie projektu „Remont świetlicy wiejskiej w Krzywcu”. Organizatorami tej uroczystości byli Wójt Gminy Narew oraz Narwiański Ośrodek Kultury.

XII Dni Narwi23 lipca 2011 roku już po raz XII Narew obchodziła swoje święto – Dni Narwi. W tym roku największa impreza muzyczna Gminy Narew odbyła się na stadionie sportowym w Narwi.

III Plener Malarski w NarwiOd 27 czerwca do 1 lipca 2011 roku odbywał się w Narwiańskim Ośrodku Kultury plener malarski. Już po raz trzeci spotkali się w Narwi znani artyści malarze, aby przez tydzień tworzyć swoje nowe prace.

Interaktywny plac zabaw - wycieczka29 czerwca 2011 roku w ramach podsumowania pracy Świetlicy Środowiskowej „Promyk” oraz  kół zainteresowań NOK odbyła się wycieczka na unikalną wystawę zorganizowaną przez Galerię Arsenał w Białymstoku.

Sukces trampkarzy Iskry Narew12 czerwca 2011 roku rozgrywki piłkarskie zakończyła drużyna trampkarzy starszych Iskra Narew, zajmując ostatecznie II miejsce w swojej klasie rozgrywek.

Festyn białoruski w Janowie29 maja 2011 roku we wsi Janowo odbył się białoruski festyn ludowy pod hasłem „I tut żywuć ludzi” zorganizowany przez Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej w Hajnówce.

Dzień Mamy i Dzień Taty25 maja 2011 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbyła się uroczystość pod hasłem „Moja Mama, Mój Tata – Witajcie w naszej bajce…” z okazji Dnia Mamy oraz Dnia Taty.

Konkurs recytatorski dla przedszkolakówW dniu 29 kwietnia 2011 roku w sali Narwiańskiego Ośrodka Kultury odbyły się eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków "O złotą różdżkę Dobrej Wróżki".

IV Mały Konkurs Recytatorski12 kwietnia 2011 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne XXIV Małego Konkursu Recytatorskiego  "Baje, bajki, bajeczki".

Turniej piłki siatkowej w NarwiW dniu 9 kwietnia 2011 roku w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Narwi odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury.

Festiwal piosenki przedszkolaków6 kwietnia 2011 r. w  Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja”.

Maslanica w Narwi4 marca 2011 roku odbyła się w Narwi wieczornica z cyklu „Żywie jaszcze tradycyja”, poświęcona obrzędom ostatniego tygodnia przed Wielkim Postem – tzw. Maslanica.

Benefisowy koncert Teatru Pozytyw12 lutego w 2011 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się benefisowy koncert poezji w wykonaniu Teatru Pozytyw.

Ferie w Narwiańskim Ośrodku KulturyNarwiański Ośrodek Kultury zaproponował dzieciom i młodzieży wiele interesujących zajęć  podczas ferii zimowych 2011. Każdy mógł znaleźć coś interesującego  dla siebie – świadczy o tym bardzo wysoka frekwencja.