Wydarzenia kulturalne NOK 2008

Spotkanie przedwigilijne w NarwiW dniu 19 grudnia 2008 roku w Urzędzie Gminy Narew odbyło się uroczyste spotkanie przedwigilijne zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Spotkanie Klubu SenioraW dniu 18 listopada 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora.

Żywie jaszcze tradycja w Trześciance7 listopada 2008 roku w świetlicy wiejskiej w Trześciance odbyła się kolejna wieczornica z cyklu "ŻYWIE JASZCZE TRADYCJA" -  spotkanie pod hasłem DAKOPINY.

Pierwsze spotkanie Klubu Seniora21 października 2008 roku odbyło się w Narwiańskim Ośrodku Kultury pierwsze po latach spotkanie Klubu Seniora w Narwi. Tego wieczoru do ośrodka kultury przybyło ponad 40 seniorów z Narwi i okolicznych wsi.

Pożegnanie wakacji29 sierpnia 2008 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyła się impreza pt. POŻEGNANIE WAKACJI zorganizowana przez Narwiański Ośrodek Kultury.

IX Dni NarwiW dniach 21 i 22 czerwca 2008 roku odbyły się IX Dni Narwi, zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Występy zespołu tanecznego NOK29 maja 2008 roku zespół taneczny STREET DANCE działający przy Narwiańskim Ośrodku Kultury, wziął udział w przeglądzie tanecznym „Dzień Tańca” organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Majowe spotkanie z poezją31 maja 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyło się MAJOWE SPOTKANIE Z POEZJĄ. Przed publicznością zaprezentował się w swoim premierowym występie Młodzieżowy Teatr Amatorski "Pozytyw".

Żywie jaszcze tradycja w Tyniewiczach DużychW dniu 9 maja 2008 roku w świetlicy wiejskiej w Tyniewiczach Dużych odbyła się miła uroczystość z cyklu "Żywie jaszcze tradycja" - zwyczaje wielkanocne.

Obchody 3 Maja i Dnia StrażakaW dniu 4 maja 2008 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyły się uroczystości poświęcone 217 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz obchody Dnia Strażaka.

Gminny konkurs recytatorski14 kwietnia 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury, odbyły się gminne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego pt. „Baje, bajki, bajeczki…”.

Pokaz filmu pt. Ostrov23 marca 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury w Narwi odbył się pokaz filmu "OSTROV" w reżyrerii Pawła Ługina. Pokaz filmu został przygotowany wspólnie z Parafią Prawosławną w Narwi oraz Fundacją im. Księcia Konstantego Ostrogskiego w Białymstoku.

Dzień Kobiet w NOK8 marca 2008 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbył się wieczorek z okazji Dnia Kobiet, na który przybyło kilkanaście par.

Turniej halowej piłki nożnej1 marca 2008 roku w sali gimnastycznej w Narwi odbył się halowy turniej piłki nożnej o „Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury”.

Wieczór wspomnień w ośrodku kulturyW dniu 16 lutego 2008 roku odbył się WIECZÓR WSPOMNIEŃ przygotowany przez dzieci ze świetlicy środowiskowej "Promyk" działającej przy Narwiańskim Ośrodku Kultury.

Żywie jaszcze tradycja w KrzywcuW dniu 29 stycznia 2008 roku w Diecezjalnym Ośrodku Kultury Prawosławnej ŚWIATŁOŚĆ w Krzywcu odbyła się wieczornica pt. "Żywie jaszcze tradycja".

IX Prezentacje Zespołów Kolędniczych20 stycznia 2008 roku w Klubie Garnizonowym w Białymstoku odbyły się IX Prezentacje Zespołów Kolędniczych pod hasłem "GWIAZDA I KOLĘDA".