Wydarzenia kulturalne NOK 2007

Spotkanie przedwigilijne w NarwiW dniu 22 grudnia 2007 roku w remizie strażackiej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne dla społeczności lokalnej zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury w Narwi.

Dożynki GminneW dniu 16 września 2007 roku w Gminie Narew odbyło się tradycyjne święto plonów i rolników - Dożynki Gminne.

VIII Dni NarwiW dniach 14 i 15 lipca 2007 roku odbyły się VIII DNI NARWI zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury oraz Towarzystwo Promocji Kultury Tutejszej - Równiny Bielskiej.

Zespoły NOK w Warszawie17 czerwca 2007 roku na Placu Zamkowym w Warszawie odbył się koncert galowy z udziałem laureatów II Ogólnopolskiego Ekumenicznego Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej "Kairos".

Święto Kultury Białoruskiej16 czerwca 2007 roku na stadionie sportowym w Narwi odbyła się pierwsza w tym roku impreza plenerowa Gminy Narew - ŚWIĘTO KULTURY BIAŁORUSKIEJ.

Koncert pieśni chrześcijańskiej w Narwi18 maja 2007 roku w kościele w Narwi odbył się tegoroczny Koncert Pieśni Chrześcijańskiej, będący imprezą towarzyszącą Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej - Hajnówka 2007.

Festiwal Piosenki BiałoruskiejW dniu 10 lutego 2007 roku zespoły artystyczne z Gminy Narew wystąpiły w eliminacjach centralnych Festiwalu  Piosenka Białoruska 2007, który co roku organizowany jest przez Białoruskie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne.

Występy zespołów NOKDni 3 i 4 lutego 2007 roku były bardzo pracowite dla zespołów działających przy Narwiańskim Ośrodku Kultury - wystąpiły one na trzech imprezach kulturalnych odbywających się w Białymstoku i Sokółce.