Wydarzenia w bibliotece 2013

Warsztaty robótek ręcznychW grudniu 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty robótek ręcznych w ramach projektu „Tworzyć każdy może…”.

Spektakl dla dzieci pt. Kolędnicy9 grudnia 2013 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zaprosiła „Teatr pod Orzełkiem” z Białegostoku, który przedstawił dla uczniów klas 0-II spektakl teatralny pt. „Kolędnicy”.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki30 listopada 2013 roku odbyło się spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Wieczory poetyckie w biblioteceW listopadzie 2013 roku w Bibliotece w Narwi oraz w filiach bibliotecznych odbyły się spotkania autorskie z Panią Lidią Długołęcką autorką książki pt. „Przesłania splatane wierszem prawie dla każdego”.

Promocja płyty Tercetu z Makówki15 listopada 2013 roku w sali konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbył się koncert promujący nową płytę pt. „A u poli bieroza” Tercetu Rodzinnego z Makówki.

Warsztaty wikliny papierowejNa przełomie października i listopada 2013 roku Bibliotece w Narwi oraz w filiach bibliotecznych odbyły się warsztaty tworzenia wyrobów z wikliny papierowej w ramach projektu „Tworzyć każdy może…”.

Przedstawienie w bibliotece w NarwiW dniu 6 listopada 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi gościł Teatr z Krakowa ze spektaklem pt. „Żółw i zając”.

Jesień Bardów w Narwi24 października 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się koncert barda Żmiciera Wojciuszkiewicza w ramach XX Festiwalu „Jesieni Bardów”.

Cykl warsztatów w biblioteceGminna Biblioteka Publiczna w Narwi serdecznie zaprasza w długie jesienne i zimowe wieczory na cykl warsztatów pt. "Twórczo Zakręceni".

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki28 września 2013 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność po wakacyjnej przerwie.

Spotkanie z Katarzyną Sienkiewicz19 września 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi oraz 20 września w Filii Bibliotecznej w Trześciance odbyły się spotkania autorskie z Panią Katarzyną Sienkiewicz.

Spotkanie z Jerzym Hawrylukiemw dniu 13 czerwca 2013 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi przy współpracy ze Stowarzyszeniem Dziedzictwo Podlasia  zorganizowała spotkanie autorskie z Panem Jerzym Hawrylukiem.

Spotkanie z Barbarą Gawryluk10 czerwca 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Panią Barbarą Gawryluk w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki.

Odjazdowy Bibliotekarz - rajd rowerowyGminna Biblioteka Publiczna w Narwi przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Odjazdowy Bibliotekarz i po raz trzeci zorganizowała rajd rowerowy.

27 kwietnia 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży. Książka, nad którą dyskutowano to „Ania” autorstwa Barbary Ciwoniuk.

Spotkanie z Andrzejem Grabowskim25 kwietnia 2013 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Panem Andrzejem Markiem Grabowskim.

Warsztaty twórcze w TrześcianceW dwa sobotnie wieczory tj. 9 i 23 lutego 2013 roku grupa młodzieży i dorosłych uczestniczyła w warsztatach prowadzonych w formie wolontariatu przez Panią Katarzynę Kruczkowską.

Kulig dla młodzieży w TrześcianceW dniu 16 lutego 2013 roku młodzież uczestniczyła w kuligu zorganizowanym przez Filię Biblioteczną w Trześciance oraz Sołtysa wsi Trześcianka, Pana Włodzimierza Wasiluka.

Spotkanie pt. Nasza Tryścianicka gwaraW dniu 15 lutego 2013 roku Filia Biblioteczna w Trześciance gościła Pana Motoki Nomachi, profesora nadzwyczajnego z Uniwersytetu Hokkaido w Sapporo w Japonii.

Wycieczka czytelników biblioteki2 lutego 2013 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała dla dzieci i młodzieży uczęszczającej na Dyskusyjny Klub Książki oraz aktywnych czytelników wyjazd do Białegostoku.