Wydarzenia w bibliotece 2012

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki27 października 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki, działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Jesień Bardów w bibliotece Narwi25 października 2012 roku w Narwi został zainaugurowany XIX Festiwal Białoruskiej Poezji Śpiewanej i Piosenki Autorskiej „Bardauskaja Vosień”.

Święto ziemniaka w Trześciance22 września 2012 roku na boisku sołeckim w Trześciance odbył się festyn pod hasłem „Święto ziemniaka” zorganizowany przez Stowarzyszenie Trześcianka oraz Filię Biblioteczną w Trześciance.

Piknik Rodzinny w Trześciance4 sierpnia 2012 roku na boisku sołeckim w Trześciance odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany przez Stowarzyszenie Trześcianka oraz Filię Biblioteczną w Trześciance.

Zajęcia podczas Wakacji z BibliotekąOd 9 lipca 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej odbywają się zajęcia pod hasłem „Wakacje z Biblioteką”, które prowadzi Pani Karolina Jakubowska w formie wolontariatu.

Wieczór poezji białoruskiej w Trześciance14 lipca 2012 roku w Filii Bibliotecznej w Trześciance podczas „Wieczoru poezji białoruskiej” zaprezentował swoją twórczość poetycką Pan Tadeusz Kuncewicz.

Podsumowanie działalności DKK30 czerwca 2012 roku odbyło się podsumowanie działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w roku szkolnym 2011/2012, który działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Otwarcie sali konferencyjno-szkoleniowej13 czerwca 2012 roku odbyło się podsumowanie projektu utworzenia sali konferencyjno - szkoleniowej w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Tydzień Bibliotek w Gminie NarewW dniach od 8 do 15 maja 2012 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi przygotowała czytelnikom kilka ciekawych atrakcji w ramach Tygodnia Bibliotek.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki5 maja 2012 roku odbyło się kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki, działającym przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Spotkanie z Małgorzatą Iwanowicz19 kwietnia 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Iwanowicz.

Pokaz filmu pt. Archimandryta22 marca 2012 roku w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trześciance odbyło się spotkanie z ks. archim. Gabrielem – opiekunem Skitu w Odrynkach oraz pokaz filmu pt. Archimandryta.

Spotkanie z poezją w bibliotece14 marca 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się „Spotkanie z poezją” w ramach co miesięcznych Wieczorów Literackich.

Spotkanie z o. Gabrielem9 marca 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie z ks. archim. Gabrielem – opiekunem Skitu p.w. Św. Św. Antoniego i Teodozjusza Kijowsko – Pieczerskich w Odrynkach.

Spektakl dla dzieci pt. Wilk i Zając28 lutego 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi gościł Teatr z Krakowa z przedstawieniem dla dzieci pt. „Wilk i Zając”.

Podsumowanie warsztatów w bibliotece17 lutego 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się podsumowanie cyklu warsztatów realizowanych w ramach projektu pt. „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”.

Warsztaty sztuki kulinarnejW lutym 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się ostatnie zajęcia w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”. Tym razem były to warsztaty sztuki kulinarnej.

Warsztaty tworzenia ozdób z filcuW dniach od 26 stycznia do 2 lutego 2012 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty tworzenia ozdób z filcu, realizowane w ramach projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”.

Wieczór autorski prof. Pawluczuka31 stycznia 2012 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się wieczór autorski na którym gościliśmy profesora Włodzimierza Pawluczuka.

Świetlice internetowe INGFundacja ING Dzieciom z Bielska Białej utworzyła w naszej gminie dwie świetlice internetowe, które powstały w Filiach Bibliotecznych w Łosince i w Trześciance.