Wydarzenia w bibliotece 2011

Spotkanie wigilijne w bibliotece17 grudnia 2011 roku w bibliotece w Narwi odbyło się spotkanie wigilijne dla dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia świetlicowe oraz do Dyskusyjnego Klubu Książki przy GBP w Narwi.

Warsztaty techniki quillingu1 grudnia 2011 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty techniki quillingu w ramach realizacji projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”.

Warsztaty zdobienia szkłaW listopadzie 2011 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty zdobienia przedmiotów szklanych w ramach realizacji projektu „Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej”.

Spotkanie poetycko-muzyczne29 listopada 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie poetycko-muzyczne, na którym Pan Mirosław Gryka promował swoją książkę pt. „Opowiadania znad Narwi”.

Warsztaty MAK+ w bibliotece25 listopada 2011 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty dotyczące komputerowego systemu bibliotecznego MAK+.

Warsztaty wytwarzania biżuteriiW październiku 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty wytwarzania biżuterii w ramach projektu pt. Żyj kolorowo – marzenia najbarwniejsze miej.

Koncert poezji śpiewanej w bibliotece26 października 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się jesienny koncert poezji śpiewanej w wykonaniu Pana Anatola Borowika.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiDnia 24 września 2011 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność w nowym roku szkolnym 2011/2012.

Spektakl teatralny w bibliotece23 września 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się przedstawienie teatralne dla dzieci pt. „Koziołek Niematołek”.

Kurs komputerowy w biblioteceW dniach od 14 czerwca do 6 lipca 2011 roku w bibliotece w Narwi odbył się 40 godzinny kurs komputerowy organizowany przez CI ZETO Białystok pt. „Podstawy obsługi komputera i aplikacji biurowych”.

Wycieczka do kinaAktywnym uczestnikom DKK oraz dzieciom uczęszczającym  na zajęcia świetlicowe w bibliotece w Narwi zorganizowano w dniu 25 czerwca 2011 roku wycieczkę do kina oraz McDonalds.

Otwarcie świetlicy w Łosince11 czerwca 2011 roku odbyło się w Łosince uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej, która została odremontowana z funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013.

Spektakl w bibliotece w NarwiW związku z obchodami Tygodnia Bibliotek w dniu 17 maja 2011 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi gościła aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych z Krakowa.

Spotkanie z Elizą Piotrowską17 maja 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Elizą Piotrowską. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 0-III.

Biblioteczny Kącik SmakoszaNa przełomie kwietnia i maja 2011 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi  odbywały się zajęcia kulinarne w Bibliotecznym Kąciku Smakosza.

Warsztaty malowania pisanekNa przełomie marca i kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi po raz kolejny odbyły się warsztaty malowania pisanek dla dzieci i dorosłych.

Projekcja filmu pt. RoninW dniu 6 kwietnia 2011 roku w Gminnej Bibliotece publicznej w Narwi odbyła się projekcja filmu pt. Ronin, którego inicjatorem i pomysłodawcą był Andrzej Nowaczuk, a montażystą Adam Gierasimiuk.

Spektakl dla dzieci w bibliotece5 kwietnia 2011r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi gościł Teatr "Pod Orzełkiem", który zaprezentował dzieciom spektakl pt. Wyspa Pacynek.

Wizyta uczniów w bibliotece3 marca 2011 roku uczniowie klasy IIa wraz z wychowawczynią Panią Ireną Dulko odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi.

Biblioteczny Kącik Smakosza26 lutego 2011 roku odbyło się spotkanie w Bibliotecznym Kąciku Smakosza w Narwi. Pod czujnym okiem Pani Ewy Świentuchowskiej dzieci wykonywały ulubione i łatwe w wykonaniu potrawy.