Wydarzenia w bibliotece 2010

Spotkanie przedwigilijne w bibliotece18 grudnia 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie przedwigilijne dla dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia świetlicowe oraz Dyskusyjny Klub Książki.

Akademia Orange dla bibliotekW 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna  w Narwi przystąpiła do programu Akademia Orange dla bibliotek, który ma na celu propagowanie Internetu i nowoczesnych technologii informacyjnych, jako narzędzi edukacji.

Wycieczka czytelników biblioteki4 grudnia 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała czytelnikom GBP w Narwi oraz filii w Łosince i Trześciance wyjazd do Białegostoku do kina „Helios” oraz na kryte lodowisko.

Promocja wierszy Ewy Alimowskiej28 października 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Ewą Alimowską i promocja jej nowego tomiku poetyckiego pt. „Róża pamięci”.

Spotkanie z Agnieszką Kulfan-Płońską27 października 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Kulfan-Płońską – autorką książki "I am to am...? Gramatyka i słownictwo dla każdego".

Wycieczka czytelników biblioteki2 października 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała czytelnikom wycieczkę do kina oraz do "Parku Jurajskiego".

"Wycinanka podlaska" w bibliotece1 października 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się wykład Pana Jerzego Cetera oraz wystawa pod hasłem „Wycinanka Podlaska z okolic Bielska Podlaskiego i Hajnówki”.

Spotkanie z Zuzanną Celmer30 września 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Zuzanną Celmer, w którym uczestniczyli uczniowie klas III Gimnazjum w Narwi.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiDnia 18 września 2010 roku Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność w nowym roku szkolnym 2010/2011.

Wakacje z bibliotekąOd 1 lipca do 26 sierpnia 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się po raz kolejny „Wakacje z Biblioteką”.

Podsumowanie działalności DKK18 czerwca 2010 roku odbyło się podsumowanie działalności Dyskusyjnego Klubu Książki w roku szkolnym 2009/2010, który działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Projekcja filmu pt. Wojownik19 maja 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się projekcja filmu o polskim sportowcu, kickboxerze, 9-krotnym mistrzu świata Marku Piotrowskim pt. Wojownik.

Tydzień Bibliotek w NarwiW ramach obchodów Tygodnia Bibliotek 6 maja 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się spektakl teatralny dla klas 0-III pt. „Opowieści starego kredensu".

Spotkanie z Dorotą Katende5 maja 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Dorotą Katende – autorką książki pt. „Dom na Zanzibarze”.

Warsztaty tworzenia pisanekW marcu 2010 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała dla mieszkańców Gminy Narew warsztaty tworzenia pisanek.

Ferie z bibliotekąPodczas ferii zimowych na przełomie stycznia i lutego 2010 roku, Gmina Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała dzieciom i młodzieży wiele atrakcji.

Podsumowanie warsztatów w bibliotece4 lutego 2010 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się uroczyste podsumowanie cyklu warsztatów pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe”.

Turniej szachowy i warcabowy3 lutego 2010 roku biblioteka w Narwi przy współpracy z Zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych w Hajnówce zorganizowała Turniej Wiedzy o Sporcie oraz II Otwarty Turniej Szachowy i Warcabowy.

Warsztaty potraw regionalnych21 stycznia 2010 roku rozpoczęły się kolejne zajęcia w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe”. Warsztaty poświęcone  były przygotowywaniu potraw regionalnych.