Wydarzenia w bibliotece 2008

Szkolenie pt. Internet dla senioraW dniach od 9 do 18 grudnia w Gminnym Centrum Kształcenia w Narwi, mieszczącym się w Gminnej Bibliotece Publicznej, odbywało się szkolenie pod hasłem "Internet dla Seniora".

Mikołajki w Dyskusyjnym Klubie Książki6 grudnia 2008 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się mikołajkowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki29 listopada 2008 roku odbyło się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, który działa przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Podsumowanie warsztatów w bibliotece30 października 2008 roku w bibliotece w Narwi odbyło się otwarcie wystawy prac wykonanych na warsztatach realizowanych w ramach projektu "Było, nie minęło" - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Spektakle dla dzieciW dniu 28 października 2008 roku dzieci z klas I-III ze szkoły podstawowej w Narwi gościły w Gminnej Bibliotece Publicznej, gdzie obejrzały dwa przedstawienia.

Warsztaty tworzenia wyrobów z wiklinyW ramach projektu "Było - nie minęło..." - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową w dniu 18 października 2008 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty poświęcone tworzeniu wyrobów z wikliny.

Warsztaty potraw regionalnychW ramach projektu "Było - nie minęło..." - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową w dniu 17 października 2008 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty przygotowywania potraw regionalnych - Kącik Smakosza.

Spotkanie z Beatą Ostrowicką23 września 2008 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Beatą Ostrowicką - pisarką książek dla dzieci i młodzieży.

Warsztaty malowania na szkleW ramach projektu "Było - nie minęło..." - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową w dniu 28 sierpnia 2008 roku w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku odbyły się warsztaty malowania na szkle.

Warsztaty szydełkowaniaW ramach projektu "Było - nie minęło..." - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową w sierpniu 2008 roku w bibliotece w Narwi odbywały się warsztaty szydełkowania

logo dzialaj lokalnieGminna Biblioteka Publiczna w Narwi oraz Koło Przyjaciół Biblioteki zorganizowały w roku 2008 cykl warsztatów dla dzieci i młodzieży, pod hasłem "Było - nie minęło..." - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową.

Dzień Matki w bibliotece26 maja 2008 roku  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się uroczystości poświęcone obchodom Dnia Matki.

Teatrzyk w bibliotece w Narwi7 maja 2008 roku biblioteka w Narwi zmieniła się w teatr. Tego dnia artyści z białostockiego teatru "Pod orzełkiem" zaprezentowali przedstawienie "Kukułka z wiejskiego podwórza" oraz gry i zabawy.

Spotkanie autorskie w bibliotecePodczas obchodów tegorocznego Tygodnia Bibliotek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi w dniu 6 maja 2008 roku odbyło się spotkanie autorskie z Zofią Olek-Redlarską, autorką wierszy dla dzieci.

Wieczorek z okazji Dnia KobietW dniu 7 marca 2008 roku w świetlicy w Łosince odbył się wieczorek pod hasłem "Babskije posieduchy" przygotowany z okazji Dnia Kobiet przez Gminną Bibliotekę Publiczną.