Wydarzenia w bibliotece 2006

Wieczór wigilijny w TrześcianceW dniu 20 grudnia 2006 roku w świetlicy w Trześciance odbyła się uroczystość pt. "Wieczór Wigilijny" przygotowana przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi i Prawosławny Ośrodek Miłosierdzia ELEOS - Dom Opieki w Trześciance.

Andrzejki w biblioteceW dniu 1 grudnia 2006 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbył się "Wieczór Wróżb Andrzejkowych", w którym uczestniczyły dzieci i młodzież oraz przybyli rodzice.

Przedstawienia edukacyjne w biblioteceW dniu 22 listopada 2006 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się dwa edukacyjne przedstawienia dla dzieci ze szkoły podstawowej.

Spotkanie polsko-niemieckie28 lipca 2006 roku Narew gościła nietypowych podróżników. W Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie ponad dwudziestoosobowej grupy polsko-niemieckich studentów z narwiańską młodzieżą.

Zjazd bibliotekarzy w GBP27 maja 2006 roku Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi odwiedzili bibliotekarze województwa podlaskiego zrzeszeni w Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich.

Majówka z BibliotekąW niedzielę 21 maja 2006 roku w amfiteatrze w Narwi odbyła się pierwsza tegoroczna impreza plenerowa pod hasłem MAJÓWKA Z BIBLIOTEKĄ, zorganizowana przez pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi.

Podsumowanie konkursu czytelniczegoW dniu 21 maja 2006 roku podczas "Majówki z biblioteką" odbyło się podsumowanie konkursu czytelniczego MAJ Z KSIĄŻKĄ, w którym wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum w Narwi.

Spotkanie autorskie w bibliotece11 maja 2006 roku w świetlicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Katarzyną Leżeńską, autorką książki o Narwi pt. "Studnia życzeń".

Wystawa prac twórców ludowychW dniu 16 lutego 2006 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyło się uroczyste otwarcie znakomitej wystawy prac  nieprofesjonalnych twórców z Gminy Narew pod hasłem "MIĘDZY DAWNYMI A NOWYMI CZASY".