Dnia 14 lutego 2007 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Narwi odbyło się przyrzeczenie harcerskie uczniów należących do drużyny "Iskra" działającej przy Szkole Podstawowej w Narwi.

Przyrzeczenie harcerskie 

Na uroczystość przybyli kapelani harcerscy ks. phm. Zbigniew Niemyjski i ks. pwd. Bogumił Korniluk, Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Stefan Kuczyński, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi Alina Ostaszewska, księża prawosławni Aleksy Kulik i Paweł Łapiński oraz rodzice. Gości przywitały opiekunki drużyny harcerskiej "Iskra" Alicja Szyszkiewicz i Eugenia Przeździak.

 Przyrzeczenie harcerskiePrzyrzeczenie harcerskie

Po podsumowaniu bieżącej działalności harcerskiej drużyny z Narwi odbyło się uroczyste przyrzeczenie harcerskie uczniów - zuchów, wstępujących w szeregi harcerzy.

 Przyrzeczenie harcerskiePrzyrzeczenie harcerskie

Po przyrzeczeniu głos zabrała dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Narwi Alina Ostaszewska, dziękując ta aktywną działalność i wspaniałą postawę młodych harcerzy. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali kilka piosenek harcerskich.

Przyrzeczenie harcerskiePrzyrzeczenie harcerskie 

Młodzi harcerze zaprezentowali też zebranym humorystyczną scenkę poświęconą przeciwdziałaniu nałogom.

Przyrzeczenie harcerskiePrzyrzeczenie harcerskie 

Następnie rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod hasłem "Precz z nałogiem". Wręczenia nagród uczestnikom konkursu dokonał Przewodniczący Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Stefan Kuczyński.

Przyrzeczenie harcerskiePrzyrzeczenie harcerskie 

Uroczystość została zakończona wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

Przyrzeczenie harcerskie