Wydarzenia religijne 2007

Święto w Tyniewiczach DużychDnia 31 października 2007 roku mieszkańcy Tyniewicz Dużych obchodzili swoje święto parafialne - Św. Apostoła i Ewangelisty Łukasza.

Święto Opieki Matki Bożej w Puchłach13 i 14 października 2007 roku w parafii prawosławnej w Puchłach odbyły się uroczystości z okazji święta Opieki Matki Bożej. Nabożeństwom przewodniczył J.E. SAWA Metropolita Warszawski i całej Polski.

Ramonka na festiwalu w GrodnieW dniach 1-3 lutego 2007 roku w Grodnie na Białorusi odbył się VI Festiwal Pieśni Prawosławnych Diecezji Grodzieńskiej, w którym uczestniczył chór RAMONKA z parafii prawosławnej w Łosince.

Koncert kolęd w Filharmonii PodlaskiejDnia 14 stycznia 2007 roku w Filharmonii Podlaskiej odbył się jubileuszowy XXV Koncert Kolęd Prawosławnych. W  koncercie wziął udział chór RAMONKA parafii prawosławnej w Łosince.

Spotkania z kolędą prawosławnąW dniach 11 i 12 stycznia 2007 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyły się koncerty kolęd w ramach "Hajnowskich  spotkań z kolędą prawosławną".

Boże Narodzenie parafii w Łosince7 stycznia 2007 roku parafię w Łosince odwiedził Metropolita Warszawski i całej Polski SAWA, aby przewodniczyć nabożeństwom świątecznym Bożego Narodzenia.