Lubisz aktywizm i udzielasz się społecznie? Chcesz utworzyć młodzieżową radę? Mamy świetną wiadomość, ponieważ trwa nabór wniosków w ramach programu Młodzieżowe Podlaskie Lokalnie.

W ramach konkursu na tworzenie i aktywizację rad młodzieżowych można ubiegać się o dotację w wysokości do 6000 zł.

O środki mogą ubiegać się członkowie oraz osoby uprawnione do bycia członkiem młodzieżowych rad poszczególnej jednostki samorządu terytorialnego w wieku od 15 do 29 lat, tworzący minimum 3-osobową grupę nieformalną. Grupa ta aplikuje wraz z Patronem będącym organizacją pozarządową z województwa podlaskiego.

Wniosek należy złożyć w formie on-line przy pomocy Generatora Wniosków dostępnego na stronie https://mlodziezowe.podlaskielokalnie.pl. Nabór na oba konkursy trwa do 24 maja 2023 roku (środa) do godziny 23.59.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom Wnioskodawców, zachęcamy do sięgnięcia po materiał szkoleniowy z pisania wniosków w ramach programu.

https://www.youtube.com/watch?v=OiwstZLLSy8

Bądź z nami na bieżąco i obserwuj nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/PodlaskieLokalnieMikrogranty.

Operatorzy projektu oferują pomoc w znalezieniu Patrona dla grupy nieformalnej na potrzeby projektu. Zainteresowanych zachęcamy do dołączenia do grupy sieciującej członków grupy nieformalnej i Patronów na Facebooku!

Projekt został sfinansowany ze środków Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022 - 2033.

Projekt został objęty Patronatem Honorowym Wojewody Podlaskiego oraz Marszałka Województwa Podlaskiego.

Uzyskaj wsparcie mikrodotacyjne dla organizacji młodzieżowej