Wydarzenia kulturalne NOK 2015

Spotkanie wigilijne w Narwi18 grudnia 2015 roku odbyło się w Narwi przedświąteczne spotkanie wigilijne dla mieszkańców naszej gminy, zorganizowane przez Narwiański Ośrodek Kultury.

Otwarcie wystawy i spektakl w NOK5 grudnia 2015 roku odbyło się w NOK uroczyste otwarcie wystawy fotografii „Przyroda Puszczy Białowieskiej” oraz spektakl pt. „Drzewo, które umiało dawać”.

Żubroffka w Narwi4 grudnia 2015 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyła się projekcja filmów w ramach Festiwalu Filmów Krótkometrażowych ŻUBROFFKA.

Filmowa jesień w Krzywcu i Lachach17 i 18 listopada 2015 roku w ramach "Filmowej Jesieni" mieszkańcy wsi Krzywiec i Lachy mogli obejrzeć dwa filmy o tematyce przyrodniczej.

Festiwal Kultury Ukraińskiej Narwi15 października 2015 roku odbył się w Narwi koncert w ramach XXIV Festiwalu Kultury Ukraińskiej na Podlasiu „Podlaska Jesień 2015”.

Filmowa jesień w Narwi28 września 2015 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyła się projekcja filmu pt. „Tandemem przez Pogranicze” w reżyserii Anatola „Lolo” Mszycy.

Festyn białoruski w Gorodczynie12 września 2015 roku we wsi Gorodczyno odbył się szósty i ostatni w tym roku białoruski festyn z cyklu „I tam żywuć ludzi”.

Promocja Gminy Narew na festynie w Orli29 sierpnia 2015 roku Narwiański Ośrodek Kultury reprezentował Gminę Narew na Festynie Kultury Białoruskiej „Orlańskie Spotkania” w Orli.

Zajęcia wakacyjne w NOKW dniach od 1 lipca do 11 sierpnia 2015 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbywały się zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży.

Festiwal Teatralny Wertep1 sierpnia 2015 r. do Narwi przywędrowały Teatry Wertepowe, aby jak za dawnych czasów opowiedzieć mieszkańcom Narwi najciekawsze historie.

Kupalle, Sianokosy nad NarwiąPo kilkunastu latach przerwy 11 lipca 2015 roku w Narwi nad Narwią odbyło się tradycyjne Kupalle.

 Konkurs piosenki białoruskiejW maju 2015 roku odbyła się 42 edycja konkursu „Piosenka Białoruska” dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.

Konkurs recytatorski przedszkolaków18 maja 2015 roku w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne konkursu recytatorskiego przedszkolaków „O złotą różdżkę Dobrej Wróżki”.

Piosenka przedszkolaków w Hajnówce24 kwietnia 2015 roku odbyły się w Hajnówce eliminacje powiatowe XXIII Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków pod hasłem „Mama, tata i ja”.

Sukces zespołu Cool KidsZespół "Cool Kids" z Narwiańskiego Ośrodka Kultury wytańczył zwycięstwo podczas Festiwalu Tańca Nowoczesnego III Dance Project Festiwal, który odbył się 19 kwietnia 2015 roku w Czeremsze.

Wielkanocne obrzędy wołoczebne18 kwietnia 2015 roku za sprawą Narwiańskiego Ośrodka Kultury i Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach w kilku wsiach Gminy Narew prezentowano wiosenne obrzędy wołoczebne.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków31 marca 2015 w Narwiańskim Ośrodku Kultury odbyły się eliminacje gminne Festiwalu Piosenki Przedszkolaków "Mama, tata i ja".

Warsztaty wielkanocne w NOKŚwięta to czas wyjątkowy. Poprzez warsztaty artystyczne, które odbywały się w Narwiańskim Ośrodku Kultury w marcu 2015 roku, chcieliśmy o tym przypomnieć.

Turniej piłki siatkowej w Narwi28 marca 2015 roku odbył się w Narwi Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Narwiańskiego Ośrodka Kultury.

Festiwal Piosenki Przedszkolaków15 marca 2015 r. w ośrodku kultury w Szepietowie odbył się Festiwal Tańca - II Dance Festival 4 School. Taneczne umiejętności prezentowali soliści, duety, mini formacje i formacje.