18 czerwca 2016 roku podczas Pikniku Rodzinnego odbyła się wystawa modeli, która była wynikiem wcześniej rozstrzygniętych XX Mistrzostw Szkół Województwa Podlaskiego w Modelarstwie Redukcyjnym. W zawodach wzięło udział 42 uczniów z 10 szkół, którzy wystawili 72 modele w 5 kategoriach.

Mistrzostwa modelarskie w Narwi

Pierwsze trzy miejsca w czterech kategoriach zostało nagrodzone medalami, dyplomami i licznymi nagrodami. W jednej kategorii przyznano wyróżnienia. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uczestnictwa oraz również nagrody (modele). Wszyscy też stali się posiadaczami okolicznościowego znaczka pamiątkowego.

Mistrzostwa modelarskie w Narwi

WYNIKI MISTRZOSTW

Sponsorzy mistrzostw:

  • Bank Spółdzielczy w Narwi
  • Sklep Modelarski GOMIX w Białymstoku
  • Starostwo Powiatowe w Hajnówce
  • Instytut Pamięci Narodowej w Białymstoku
  • Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich w Białymstoku
  • Narwiański Ośrodek Kultury
  • Pan Mirosław Kojło – właściciel sklepiku szkolnego
  • Sklep NARBUD w Narwi
  • Rada Rodziców przy ZSP w Narwi

Mistrzostwa modelarskie w Narwi 

GALERIA ZDJĘĆ

Opracowanie materiału:
Jarosław Iwaniuk
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Narwi