Podczas ferii zimowych pierwszy raz w nowym roku spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi. Tym razem lekturą obowiązującą była powieść „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”, opowieść o przyjaźni, fantastycznych przygodach trójki trzynastolatków z pewnego warszawskiego gimnazjum. Klubowiczom spodobała się nowoczesna forma  opowieści, która pokazuje jak teraz bawią się młodzi, co jest dla nich ważne, a o czym zapominają.

 Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się w ostatnią sobotę lutego, będą to dyskusje o dalszych przygodach trójki przyjaciół na podstawie powieści „Felix, Net i Nike oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” Rafała Kosika. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dyskusjach o książkach.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Klubowicze otrzymują raz w miesiącu taką samą książkę do przeczytania i ta pozycja jest obiektem dyskusji przy herbacie i ciasteczkach.

 Opracowanie tekstu: Alla Siotkowska