Wydarzenia w bibliotece 2009

Kolejne warsztaty w biblioteceW grudniu 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne spotkania warsztatowe w ramach projektu "Stare i nowe spotkania warsztatowe".

Warsztaty rzeźbiarskie w biblioteceW dniach 25.11 - 5.12.2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się warsztaty rzeźbiarskie zorganizowane przy współpracy z Fundacją Wspomagania Wsi w Warszawie.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiPo wakacjach Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność.

Warsztaty techniki decoupage27 i 28 października 2009 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty techniki decoupage, zorganizowane w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi.

Warsztaty stylizacji i makijażuW dniach 23 i 29 września 2009 roku w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi, odbyły się warsztaty stylizacji i makijażu.

Promocja książki Arkadiusza Panasiuka21 września 2009 roku w bibliotece w Narwi odbyło się spotkanie poświęcone promocji książki Arkadiusza Panasiuka pt. „Wśród nocnej ciszy…”, poświęconej tajemniczej śmierci księdza Piotra Popławskiego – prawosławnego proboszcza z Narwi.

logo dzialaj lokalnieChcesz lepiej poznać kulturę swojego regionu i zdobyć nowe umiejętności… Masz dużo zapału do pracy i ochotę na dobrą zabawę. Weź udział w warsztatach organizowanych w bibliotece w Narwi.

Święto Rodziny w bibliotece28 maja 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość pod hasłem „Święto Rodziny”. Tego dnia do biblioteki przybyli rodzice, aby posłuchać i obejrzeć występy ich dzieci.

Warsztaty malowania pisanekW dniach od 12 do 21 marca 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbywały się warsztaty poświęcone malowaniu pisanek.

Spotkanie z Manulą Kalicką4 marca 2009 roku w sali widowiskowej Gminnej Biblioteki Publicznej w Narwi odbyło się spotkanie autorskie z Panią Manulą Kalicką – pisarką książek dla młodzieży i dorosłych.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki28 lutego 2009 roku odbyło się kolejne spotkanie w Dyskusyjnym Klubie Książki, działającym  przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Działaj Lokalnie VI - podsumowanie27 lutego 2009 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące Programu "Działaj Lokalnie VI", zorganizowane przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska.

Konkurs walentynkowy14 lutego 2009 roku odbyło się podsumowanie konkursu dla dzieci na "Najciekwaszą kartkę walentynkową z życzeniami".

Ferie z BibliotekąGminna Biblioteka Publiczna w Narwi zorganizowała w okresie ferii zimowych szereg zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Turniej szachowy i warcabowyPodczas ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi przy współpracy z Powiatowym Zrzeszeniem Ludowych Zespołów Sportowych w Hajnówce, zorganizowała dla dzieci i młodzieży turnieje szachowy i warcabowy.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu KsiążkiPodczas ferii zimowych pierwszy raz w nowym roku spotkali się członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.