Po wakacjach Dyskusyjny Klub Książki działający przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi wznowił swoją działalność. Poczynając od września spotykamy się systematycznie raz w miesiącu. Dyskutowaliśmy już nad następującymi książkami: Kasdepke Grzegorz – „Pamiątki detektywa pozytywki”, Bardijewska Liliana – „Bajka o Kapciuszku”, Santon Andy – „Pan Guma i wielki pies”, Leena Kron – „Pelikan: opowieści z miasta”. Przybliżono także życie i twórczość poszczególnych autorów.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Na październikowym spotkaniu DKK został ogłoszony konkurs rysunkowy pod hasłem „Mój ulubiony bohater książki „Pan Guma i wielki pies”. W konkursie brały udział członkowie Klubu.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Na listopadowym spotkaniu konkurs został podsumowany oraz przyznano następujące miejsca:

  • I miejsce – Sosnowska Mariola, Gawryluk Ewelina, Iwaniuk Joanna
  • II miejsce – Kiryłowicz Michalina, Urbanowicz Anna
  • III miesce – Teleszewski Wojtek, Milewska Magda, Gieryng Paulina

Wszystkich zwycięzców nagrodzono.

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki 

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dyskusjach o książkach. Klubowicze otrzymują raz w miesiącu jedną książkę do przeczytania i ta pozycja jest obiektem dyskusji. Członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki mile spędzają czas przy herbatce i ciasteczkach.

GALERIA ZDJĘĆ


 Opracowanie tekstu: Alla Siotkowska