W dniach 27 i 28 października 2009 roku w bibliotece w Narwi odbyły się warsztaty techniki decoupage, zorganizowane w ramach projektu pt. „Stare i nowe spotkania warsztatowe” realizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Narwi.

Warsztaty techniki decoupage

Decoupage jest sztuką zdobienia różnych przedmiotów (naczyń, ramek, tacek, butelek, skrzynek) poprzez malowanie i naklejanie na nich różnych wzorów. Uczestnicy warsztatów mogli zapoznać się z tą ciekawą sztuką, a także wykonać własne, oryginalne prace.

Warsztaty techniki decoupage

Warsztaty poprowadził pan Adam Ślefarski – instruktor Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku.

Warsztaty techniki decoupage 

Wszystkie prace stworzone przez uczestników projektu zostaną przedstawione na wystawie podsumowującej, a autorzy najlepszych prac wyróżnieni i nagrodzeni. Zostanie również przygotowany folder promujący projekt.

 

Projekt współfinansowany jest w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE wdrażanego przez
Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska
i współfinansowanego ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii

 

GALERIA ZDJĘĆ