Chcesz lepiej poznać kulturę swojego regionu i zdobyć nowe umiejętności… Masz dużo zapału do pracy i ochotę na dobrą zabawę. Weź udział w warsztatach organizowanych przez Koło Przyjaciół Biblioteki, działające przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi.

Proponujemy:

  • Warsztaty zdobienia szkła i tworzenia witraży
  • Warsztaty decoupage
  • Warsztaty stylizacji i makijażu
  • Kącik Smakosza – przygotowywanie potraw regionalnych

 

W programie warsztatów przewidziane są wyjazdy do innych gmin oraz spotkania z ciekawymi ludźmi. Szczegółowe informacje można uzyskać w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi, ul. Mickiewicza 18, tel. (085) 6816870.

Projekt współfinansowany jest w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE wdrażanego przez
Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska

logo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieska