28 maja 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyła się bardzo miła uroczystość pod hasłem „Święto Rodziny”. Tego dnia do biblioteki przybyli rodzice, aby posłuchać i obejrzeć występy ich dzieci.

Święto Rodziny w bibliotece 

Podczas uroczystości dzieci z klas I – III Szkoły Podstawowej w Narwi zaprezentowały bogaty program słowno – muzyczny poświęcony ich mamom oraz tatom. Można było posłuchać piosenek oraz obejrzeć tańce w wykonaniu maluchów, nie zabrakło również życzeń od dzieci dla ich rodziców.

Święto Rodziny w bibliotece 

Dodatkową atrakcją był występ zespołu tanecznego „Przepiórka” z Hajnowskiego Domu Kultury pod kierownictwem pani Justyny Kalinowskiej. Przed publicznością zaprezentowała się zarówno młodsza, jak również starsza formacja tego zespołu.

Święto Rodziny w bibliotece 

Dyrektor biblioteki w Narwi Anna Andrzejuk – Sawicka gorąco podziękowała za wspaniałe przygotowanie dzieci dla pani Lucyny Ruszuk, pani Ireny Dulko oraz pani Alicji Szyszkiewicz, a także dla opiekunki zespołu „Przepiórka”. Na zakończenie dzieci z rodzicami zostały zaproszone na słodki poczęstunek.

GALERIA ZDJĘĆ