W grudniu 2009 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Narwi odbyły się kolejne spotkania warsztatowe w ramach projektu "Stare i nowe spotkania warsztatowe". Zajęcia były prowadzone tym razem przez pracowników biblioteki, w oparciu o wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas innych, realizowanych wcześniej projektów.

Kolejne warsztaty w bibliotece

W dniach 15-17 grudnia uczestnicy warsztatów tworzyli witraże oraz uczyli się ozdabiać inne szklane przedmioty. Natomiast 22 i 23 grudnia warsztaty poświęcone były tworzeniu dekoracji i ozdób świątecznych.

Kolejne warsztaty w bibliotece 

Projekt współfinansowany jest w ramach programu DZIAŁAJ LOKALNIE wdrażanego przez
Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska
i współfinansowanego ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności.

logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii

 

Warsztaty tworzenia witraży i zdobienia przedmiotów szklanych

Warsztaty tworzenia ozdób świątecznych