27 lutego 2009 roku w Hajnowskim Domu Kultury odbyło się spotkanie podsumowujące wdrażania Programu "Działaj Lokalnie VI", zorganizowane przez Stowarzyszenie Samorządów Euroregionu Puszcza Białowieska. Podczas spotkania podziękowania otrzymały instytucje oraz osoby realizujące projekty w ramach tej edycji Programu.

Działaj Lokalnie VI - podsumowanie

Podziękowania otrzymała między innymi Gminna Biblioteka Publiczna w Narwi za wsparcie Programu i realizację projektu "Było nie minęło... - czyli jak zainteresować młodzież kulturą i sztuką ludową. Druga edycja". Podziękowania odebrała także dyrektor GBP Anna Andrzejuk-Sawicka, która była koordynatorem niniejszego projektu.

 Program DZIAŁAJ LOKALNIE VI wdrażany jest przez Stowarzyszenie Samorządów
Euroregionu Puszcza Białowieska.

 logo polsko amerykanska fundacja wolnoscilogo dzialaj lokalnielogo euroregion puszcza bialowieskalogo akademia rozwoju filantropii

Opracowanie materiału: Anna Andrzejuk-Sawicka